Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Kateřina Brzósková
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
21.4. 17:30
AB103
V. Bystřice - Litovel
26 : 27
2.liga mužů SM
29.4. 10:30
AF109
Holešov - Ostrava
23 : 20
19.11. 17:00
AF045
Napajedla - Zubří B
32 : 21
2.liga starších dorostenců M
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
2.liga mladších dorostenců M
19.11. 15:00
AL045
Napajedla - Brno
18 : 41
1.liga žen
12.5. 15:00
AR128
H.Brod - Poruba B
23 : 31
1.4. 11:00
AR099
Poruba B - Otrokovice
28 : 20
17.3. 15:00
AR094
Otrokovice - Liberec
20 : 22
4.3. 13:00
AR081
Otrokovice - SVŠ Plzeň A
29 : 20
18.2. 13:00
AR070
Kunovice - SVŠ Plzeň A
24 : 19
11.12. 12:00
AR062
Poruba B - H.Brod
33 : 20
4.12. 14:30
AR057
Olomouc B - Kunovice
31 : 22
13.11. 14:00
AR044
Otrokovice - Kunovice
24 : 22
30.10. 14:30
AR035
Olomouc B - H.Brod
37 : 26
15.10. 15:00
AR027
H.Brod - Slavia B.
23 : 35
8.10. 15:00
AR020
Kunovice - Poruba B
31 : 30
25.9. 15:00
AR011
Otrokovice - Kobylisy
32 : 30
1.liga starších dorostenek
12.5. 17:00
AU128
H.Brod - Poruba
24 : 27
1.4. 13:00
AU099
Poruba - Písek
25 : 30
11.12. 14:00
AU062
Poruba - H.Brod
26 : 33
4.12. 12:30
AU057
Olomouc - S.Vršovice
37 : 23
30.10. 12:30
AU035
Olomouc - H.Brod
33 : 31
15.10. 13:00
AU027
H.Brod - Slavia
20 : 34
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 13:00
AW128
H.Brod - Strakonice
32 : 23
15.10. 17:00
AW027
H.Brod - Slavia
23 : 28
1.liga mladších dorostenek M
1.4. 09:00
AX099
Poruba - Otrokovice
32 : 31
17.3. 17:00
AX094
Otrokovice - Bohunice
37 : 22
4.3. 14:45
AX081
Otrokovice - Karviná
34 : 15
11.12. 10:00
AX062
Poruba - J.Hradec dor
34 : 23
13.11. 12:00
AX044
Otrokovice - Kunovice
37 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.