Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Šumperk
Turnaj Nové Bránice
Turnaj Senice
Turnaj Šumperk
Turnaj Nové Bránice
Turnaj Senice
Turnaj Šumperk
Turnaj Senice II.
Turnaj Šumperk II
Turnaj Nové Bránice II.
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga st. dorostenců
22.10. 13:10
LC024
D. Cerekev - Kostelec n.H.
19 : 16
22.10. 11:50
LC021
HK Ivančice - D. Cerekev
29 : 13
22.10. 10:30
LC019
Kostelec n.H. - HK Ivančice
14 : 14
SML Ženy
16.10. 16:00
NI021
SK Velká Bystřice - Paskov
22 : 17
Středomoravská liga muži
26.5. 15:00
OA150
Droždín - Luhačovice
35 : 26
20.5. 10:30
OA143
Bystřice "B" - Uničov B
36 : 28
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 10:30
OA137
Senice - Droždín
29 : 32
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
1.5. 10:30
OA172
Kostelec B - Luhačovice
30 : 22
29.4. 10:30
OA122
Senice - U.Hradiště
25 : 15
22.4. 10:30
OA118
Tatran Litovel B - Senice
37 : 25
31.3. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
32 : 35
25.3. 14:00
OA092
SK Velká Bystřice B - Senice
44 : 25
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
28.10. 10:30
OA088
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
16.10. 14:00
OA036
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
39 : 24
2.10. 10:30
OA027
Senice - Tatran Litovel B
24 : 26
28.9. 10:30
OA079
Senice - Uničov A
26 : 32
25.9. 10:30
OA021
Dřevohostice - Bystřice "B"
17 : 19
24.9. 11:30
OA017
Tatran Litovel B - Uničov B
26 : 23
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
3.9. 10:30
OA075
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
Středomoravská liga mladší dorost
21.4. 13:30
OOL023
Senice na Hané - TJ Šumperk
17 : 38
21.4. 12:00
OOL022
Nové Bránice - Senice na Hané
22 : 14
21.4. 10:30
OOL021
TJ Šumperk - Nové Bránice
22 : 19
SL starší žáci - skupina I.
12.5. 10:00
OM019
Litovel - STM Olomouc
20 : 30
SL starší žáci - skupina II.
21.4. 09:00
ON011
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
14.4. 10:30
ON009
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
SL mladší žáci - skupina I.
14.4. 09:30
OU009
Prostějov - Házená Uničov
14 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Senice - 3. kolo - výsledky
video
online
Senice na Hané - Nové Bránice
26 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Nové Bránice
2
2
0
0
50 : 40
4
2
Senice na Hané
2
1
0
1
51 : 47
2
3
TJ Šumperk
2
0
0
2
29 : 43
0
Tabulka střelců
Tomáš Burýšek
TJ Šumperk
155
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
114
Jakub Paseka
TJ Šumperk
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
10
Antonín Svoboda
Sokol Nové Bránice
6
Tomáš Reichl
TJ Šumperk
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Škůrek
TJ Šumperk
46
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
40
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.