Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Šrotíř
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1956
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.2.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga st. dorostenců
22.10. 13:10
LC024
D. Cerekev - Kostelec n.H.
19 : 16
22.10. 11:50
LC021
HK Ivančice - D. Cerekev
29 : 13
22.10. 10:30
LC019
Kostelec n.H. - HK Ivančice
14 : 14
SML Ženy
16.10. 16:00
NI021
SK Velká Bystřice - Paskov
22 : 17
Středomoravská liga muži
26.5. 15:00
OA150
Droždín - Luhačovice
35 : 26
20.5. 10:30
OA143
Bystřice "B" - Uničov B
36 : 28
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 10:30
OA137
Senice - Droždín
29 : 32
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
1.5. 10:30
OA172
Kostelec B - Luhačovice
30 : 22
29.4. 10:30
OA122
Senice - U.Hradiště
25 : 15
22.4. 10:30
OA118
Tatran Litovel B - Senice
37 : 25
31.3. 15:00
OA100
Droždín - Bystřice "B"
32 : 35
25.3. 14:00
OA092
SK Velká Bystřice B - Senice
44 : 25
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
28.10. 10:30
OA088
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
16.10. 14:00
OA036
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
39 : 24
2.10. 10:30
OA027
Senice - Tatran Litovel B
24 : 26
28.9. 10:30
OA079
Senice - Uničov A
26 : 32
25.9. 10:30
OA021
Dřevohostice - Bystřice "B"
17 : 19
24.9. 11:30
OA017
Tatran Litovel B - Uničov B
26 : 23
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
3.9. 10:30
OA075
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
Středomoravská liga mladší dorost
21.4. 13:30
OOL023
Senice na Hané - TJ Šumperk
17 : 38
21.4. 12:00
OOL022
Nové Bránice - Senice na Hané
22 : 14
21.4. 10:30
OOL021
TJ Šumperk - Nové Bránice
22 : 19
SL starší žáci - skupina I.
12.5. 10:00
OM019
Litovel - STM Olomouc
20 : 30
SL starší žáci - skupina II.
21.4. 09:00
ON011
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
14.4. 10:30
ON009
Sokol II.Prostějov - Uherské Hradiště
20 : 14
SL mladší žáci - skupina I.
14.4. 09:30
OU009
Prostějov - Házená Uničov
14 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.