Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Arnošt Axmann
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:30
OA168
Uničov B - Uničov A
21 : 29
4.9. 10:30
OA077
Uničov A - Uničov B
17 : 21
Středomoravská liga mladší dorost
12.5. 10:00
OL027
Senice na Hané - Nové Bránice
18 : 15
24.9. 13:30
OL006
TJ Šumperk - Senice na Hané
40 : 28
24.9. 10:30
OL004
TJ Šumperk - Nové Bránice
32 : 14
SL starší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OM028
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
5.5. 13:30
OM016
STM Olomouc - V. Bystřice
22 : 14
SL starší žáci - skupina II.
26.5. 10:30
ON026
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
12.5. 14:00
ON021
Bystřice p.H. - Šumperk
30 : 17
28.4. 10:30
ON014
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
24.3. 09:30
ON001
Šumperk - Sokol HC Přerov
16 : 23
SL starší žačky - skupina I.
20.5. 15:15
OS023
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
20.5. 14:00
OS022
Zlín "B" - Holečkova
18 : 14
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 11:00
OU028
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
26.5. 09:30
OU026
Prostějov - V. Bystřice
22 : 23
5.5. 12:00
OU016
STM Olomouc - V. Bystřice
15 : 40
28.4. 09:30
OU014
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
1.4. 10:00
OU005
Házená Uničov - Napajedla
18 : 11
SL mladší žáci - skupina II.
13.5. 12:30
OV021
Bystřice pod Hostýnem - UP HSC Olomouc
22 : 11
SL mladší žáci - skupina III.
5.5. 10:30
OX036
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
12 : 28
22.4. 16:00
OX012
Horka nad Moravou - Hranice
28 : 12
SL mladší žačky - skupina I.
20.5. 13:00
OY022
Zlín "A" - Zora Olomouc
24 : 8
SL mladší žačky - skupina II.
21.4. 16:30
OZ012
Litovel - Otrokovice
5 : 22
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
1.10. 09:30
skupina A012
Šumperk - Litovel
11 : 26
10.9. 09:30
skupina A002
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
16.10. 10:00
OD017
DHK Litovel - Žeravice
14 : 36
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
12.11. 13:30
OF029
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
6.11. 09:00
OF025
Házená Uničov - UP HSC Olomouc
32 : 8
9.10. 10:00
OF015
Házená Uničov - STM Olomouc
14 : 6
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
16.10. 09:00
OJ017
Litovel - Otrokovice
0 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.