Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
Rozpis soutěže
Turnaj Velká n.V.
Turnaj Žeravice
Turnaj Hodonín
Turnaj Velká n.V. II.
Turnaj Žeravice II.
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Arnošt Axmann
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1966
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:30
OA168
Uničov B - Uničov A
21 : 29
4.9. 10:30
OA077
Uničov A - Uničov B
17 : 21
Středomoravská liga mladší dorost
12.5. 10:00
OL027
Senice na Hané - Nové Bránice
18 : 15
24.9. 13:30
OL006
TJ Šumperk - Senice na Hané
40 : 28
24.9. 10:30
OL004
TJ Šumperk - Nové Bránice
32 : 14
SL starší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OM028
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
5.5. 13:30
OM016
STM Olomouc - V. Bystřice
22 : 14
SL starší žáci - skupina II.
26.5. 10:30
ON026
Sokol II.Prostějov - Šumperk
36 : 10
12.5. 14:00
ON021
Bystřice p.H. - Šumperk
30 : 17
28.4. 10:30
ON014
Sokol II.Prostějov - Bystřice p.H.
27 : 17
24.3. 09:30
ON001
Šumperk - Sokol HC Přerov
16 : 23
SL starší žačky - skupina I.
20.5. 15:15
OS023
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
19 : 21
20.5. 14:00
OS022
Zlín "B" - Holečkova
18 : 14
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 11:00
OU028
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
26.5. 09:30
OU026
Prostějov - V. Bystřice
22 : 23
5.5. 12:00
OU016
STM Olomouc - V. Bystřice
15 : 40
28.4. 09:30
OU014
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
1.4. 10:00
OU005
Házená Uničov - Napajedla
18 : 11
SL mladší žáci - skupina II.
13.5. 12:30
OV021
Bystřice pod Hostýnem - UP HSC Olomouc
22 : 11
SL mladší žáci - skupina III.
5.5. 10:30
OX036
STM Olomouc B - Velká Bystřice B
12 : 28
22.4. 16:00
OX012
Horka nad Moravou - Hranice
28 : 12
SL mladší žačky - skupina I.
20.5. 13:00
OY022
Zlín "A" - Zora Olomouc
24 : 8
SL mladší žačky - skupina II.
21.4. 16:30
OZ012
Litovel - Otrokovice
5 : 22
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
1.10. 09:30
skupina A012
Šumperk - Litovel
11 : 26
10.9. 09:30
skupina A002
Šumperk - Sokol II.Prostějov
10 : 24
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
16.10. 10:00
OD017
DHK Litovel - Žeravice
14 : 36
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
12.11. 13:30
OF029
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
6.11. 09:00
OF025
Házená Uničov - UP HSC Olomouc
32 : 8
9.10. 10:00
OF015
Házená Uničov - STM Olomouc
14 : 6
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
16.10. 09:00
OJ017
Litovel - Otrokovice
0 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Žeravice II. - 3. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Hodonín
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
2
1
1
0
44 : 34
3
2
Hodonín
2
1
1
0
40 : 34
3
3
SKH Velká n.V.
2
0
0
2
26 : 42
0
Tabulka střelců
Monika Bajerová
SK Žeravice
68
Magda Kašpárková
SK Žeravice
55
Dominika Váverková
HK Hodonín
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Váverková
HK Hodonín
12
Magda Kašpárková
SK Žeravice
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
12
Tereza Kosíková
SK Žeravice
6
Hana Čecháková
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.