Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Stoklasa
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Ženy
27.5. 16:00
NI042
SK Velká Bystřice - Ostrava
26 : 22
Středomoravská liga muži
10.6. 10:30
OA165
Luhačovice - Bystřice "B"
32 : 37
2.6. 16:00
OA104
Luhačovice - Uničov B
23 : 27
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
19.5. 16:00
OA146
Žeravice - Luhačovice
31 : 21
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
8.5. 10:30
OA182
Senice - Uničov B
26 : 26
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
1.5. 15:00
OA175
Droždín - Žeravice
33 : 22
28.4. 13:00
OA121
Zlín B - Tatran Litovel B
35 : 23
21.4. 16:00
OA117
U.Hradiště - Uničov B
17 : 20
21.4. 10:30
OA098
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
31.3. 11:30
OA103
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 24
SL starší žáci - skupina I.
3.6. 12:45
OM029
Zlín - Litovel
16 : 23
14.4. 11:30
OM007
Zlín - STM Olomouc
15 : 24
SL starší žáci - skupina II.
5.5. 10:30
ON018
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
SL starší žačky - skupina I.
3.6. 10:15
OS030
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OU029
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
5.5. 09:30
OU018
Prostějov - Napajedla
15 : 11
14.4. 10:15
OU007
Zlín "A" - STM Olomouc
26 : 14
SL mladší žáci - skupina II.
19.5. 13:30
OV022
Žeravice - Bystřice pod Hostýnem
20 : 9
28.4. 11:15
OV013
Zlín "B" - Žeravice
9 : 16
14.4. 09:00
OV008
Zlín "B" - UP HSC Olomouc
16 : 15
SL mladší žáci - skupina III.
19.5. 12:30
OX022
Žeravice B - Horka nad Moravou
12 : 25
8.5. 14:45
OX037
Žeravice B - STM Olomouc B
11 : 7
SL mladší žačky - skupina I.
3.6. 11:30
OY028
Zlín "A" - Velká n.V.
22 : 3
SL mladší žačky - skupina II.
19.5. 14:45
OZ022
Žeravice - Litovel
14 : 11
28.4. 10:15
OZ014
Zlín "B" - Litovel
16 : 3
28.4. 09:00
OZ015
Zlín C - Kunovice
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.