Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
Rozpis soutěže
Turnaj Šumperk
Turnaj Nové Bránice
Turnaj Senice
Turnaj Šumperk
Turnaj Nové Bránice
Turnaj Senice
Turnaj Šumperk
Turnaj Senice II.
Turnaj Šumperk II
Turnaj Nové Bránice II.
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Stoklasa
Mateřský klub
Sokol HC Přerov
Rok narození
1955
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Ženy
27.5. 16:00
NI042
SK Velká Bystřice - Ostrava
26 : 22
Středomoravská liga muži
10.6. 10:30
OA165
Luhačovice - Bystřice "B"
32 : 37
2.6. 16:00
OA104
Luhačovice - Uničov B
23 : 27
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
19.5. 16:00
OA146
Žeravice - Luhačovice
31 : 21
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
8.5. 10:30
OA182
Senice - Uničov B
26 : 26
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
1.5. 15:00
OA175
Droždín - Žeravice
33 : 22
28.4. 13:00
OA121
Zlín B - Tatran Litovel B
35 : 23
21.4. 16:00
OA117
U.Hradiště - Uničov B
17 : 20
21.4. 10:30
OA098
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
31.3. 11:30
OA103
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 24
SL starší žáci - skupina I.
3.6. 12:45
OM029
Zlín - Litovel
16 : 23
14.4. 11:30
OM007
Zlín - STM Olomouc
15 : 24
SL starší žáci - skupina II.
5.5. 10:30
ON018
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
SL starší žačky - skupina I.
3.6. 10:15
OS030
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OU029
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
5.5. 09:30
OU018
Prostějov - Napajedla
15 : 11
14.4. 10:15
OU007
Zlín "A" - STM Olomouc
26 : 14
SL mladší žáci - skupina II.
19.5. 13:30
OV022
Žeravice - Bystřice pod Hostýnem
20 : 9
28.4. 11:15
OV013
Zlín "B" - Žeravice
9 : 16
14.4. 09:00
OV008
Zlín "B" - UP HSC Olomouc
16 : 15
SL mladší žáci - skupina III.
19.5. 12:30
OX022
Žeravice B - Horka nad Moravou
12 : 25
8.5. 14:45
OX037
Žeravice B - STM Olomouc B
11 : 7
SL mladší žačky - skupina I.
3.6. 11:30
OY028
Zlín "A" - Velká n.V.
22 : 3
SL mladší žačky - skupina II.
19.5. 14:45
OZ022
Žeravice - Litovel
14 : 11
28.4. 10:15
OZ014
Zlín "B" - Litovel
16 : 3
28.4. 09:00
OZ015
Zlín C - Kunovice
20 : 6
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Šumperk - 3. kolo - výsledky
video
online
TJ Šumperk - Nové Bránice
34 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Šumperk
2
2
0
0
86 : 41
4
2
Nové Bránice
2
1
0
1
60 : 52
2
3
Senice na Hané
2
0
0
2
36 : 89
0
Tabulka střelců
Tomáš Burýšek
TJ Šumperk
155
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
114
Jakub Paseka
TJ Šumperk
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Kališ
Sokol Nové Bránice
10
Antonín Svoboda
Sokol Nové Bránice
6
Tomáš Reichl
TJ Šumperk
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Škůrek
TJ Šumperk
46
Jaroslav Mrúz
Sokol Nové Bránice
40
Václav Ryšavý
Sokol Nové Bránice
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.