Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Radovan Grimm
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.5. 09:00
AE122
Maloměřice - Bohunice
25 : 29
6.5. 16:00
AE115
Sokolnice - H.Brod
27 : 23
29.4. 17:00
AE111
SK Kuřim - Bohunice
20 : 26
22.4. 11:00
AE108
Maloměřice - Kostelec n.H.
19 : 26
25.3. 16:30
AE094
N.Veselí - Telnice
36 : 26
3.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - Maloměřice
27 : 19
26.2. 16:00
AE067
Sokolnice - Bohunice
24 : 29
27.11. 17:00
AE050
Telnice - V. Meziříčí
20 : 22
20.11. 16:30
AE044
N.Veselí - Kostelec n.H.
38 : 27
12.11. 17:00
AE040
Ivančice - Bohunice
31 : 23
16.10. 11:00
AE021
Maloměřice - Telnice
23 : 18
24.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 14:30
AG094
N.Veselí - Talent Plzeň
24 : 28
10.3. 11:00
AG080
Bohunice - Kopřivnice
23 : 25
20.11. 14:30
AG044
N.Veselí - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců M
22.4. 13:00
AI108
Maloměřice - Polanka
23 : 39
16.10. 09:00
AI021
Maloměřice - Vsetín
31 : 22
1.liga mladších dorostenců
25.3. 12:30
AJ094
N.Veselí - Talent Plzeň
36 : 39
20.11. 12:30
AJ044
N.Veselí - Jičín
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 15:00
AL111
Brno - Napajedla
41 : 12
22.4. 15:00
AL108
Maloměřice - DTJ Polanka
26 : 38
3.3. 13:00
AL076
Velké Meziříčí - Maloměřice
34 : 23
27.11. 15:00
AL050
Sokol Telnice - Velké Meziříčí
19 : 35
12.11. 15:00
AL040
HK Ivančice - Napajedla
34 : 13
16.10. 13:00
AL021
Maloměřice - Sokol Telnice
26 : 37
24.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
29 : 15
2.liga žen M
10.3. 15:00
AT037
Bohunice - Olomouc
30 : 20
1.liga starších dorostenek
10.3. 13:00
AU087
Tatran Bohunice-Bánov - HC Plzeň
19 : 24
1.liga mladších dorostenek M
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
Jihomoravská liga mužů
29.4. 15:00
LA083
SK Kuřim B - D. Cerekev
23 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.