Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
Rozpis soutěže
Turnaj Velká n.V.
Turnaj Žeravice
Turnaj Hodonín
Turnaj Velká n.V. II.
Turnaj Žeravice II.
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Radovan Grimm
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
24.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
12.5. 09:00
AE122
Maloměřice - Bohunice
25 : 29
6.5. 16:00
AE115
Sokolnice - H.Brod
27 : 23
29.4. 17:00
AE111
SK Kuřim - Bohunice
20 : 26
22.4. 11:00
AE108
Maloměřice - Kostelec n.H.
19 : 26
25.3. 16:30
AE094
N.Veselí - Telnice
36 : 26
3.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - Maloměřice
27 : 19
26.2. 16:00
AE067
Sokolnice - Bohunice
24 : 29
27.11. 17:00
AE050
Telnice - V. Meziříčí
20 : 22
20.11. 16:30
AE044
N.Veselí - Kostelec n.H.
38 : 27
12.11. 17:00
AE040
Ivančice - Bohunice
31 : 23
16.10. 11:00
AE021
Maloměřice - Telnice
23 : 18
24.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 14:30
AG094
N.Veselí - Talent Plzeň
24 : 28
10.3. 11:00
AG080
Bohunice - Kopřivnice
23 : 25
20.11. 14:30
AG044
N.Veselí - Jičín
21 : 29
2.liga starších dorostenců M
22.4. 13:00
AI108
Maloměřice - Polanka
23 : 39
16.10. 09:00
AI021
Maloměřice - Vsetín
31 : 22
1.liga mladších dorostenců
25.3. 12:30
AJ094
N.Veselí - Talent Plzeň
36 : 39
20.11. 12:30
AJ044
N.Veselí - Jičín
34 : 26
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 15:00
AL111
Brno - Napajedla
41 : 12
22.4. 15:00
AL108
Maloměřice - DTJ Polanka
26 : 38
3.3. 13:00
AL076
Velké Meziříčí - Maloměřice
34 : 23
27.11. 15:00
AL050
Sokol Telnice - Velké Meziříčí
19 : 35
12.11. 15:00
AL040
HK Ivančice - Napajedla
34 : 13
16.10. 13:00
AL021
Maloměřice - Sokol Telnice
26 : 37
24.9. 13:00
AL004
Velké Meziříčí - DTJ Polanka
29 : 15
2.liga žen M
10.3. 15:00
AT037
Bohunice - Olomouc
30 : 20
1.liga starších dorostenek
10.3. 13:00
AU087
Tatran Bohunice-Bánov - HC Plzeň
19 : 24
1.liga mladších dorostenek M
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
Jihomoravská liga mužů
29.4. 15:00
LA083
SK Kuřim B - D. Cerekev
23 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Žeravice II. - 3. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Hodonín
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
2
1
1
0
44 : 34
3
2
Hodonín
2
1
1
0
40 : 34
3
3
SKH Velká n.V.
2
0
0
2
26 : 42
0
Tabulka střelců
Monika Bajerová
SK Žeravice
68
Magda Kašpárková
SK Žeravice
55
Dominika Váverková
HK Hodonín
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Váverková
HK Hodonín
12
Magda Kašpárková
SK Žeravice
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
12
Tereza Kosíková
SK Žeravice
6
Hana Čecháková
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.