Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SL starší žáci - skupina II.
2.6. 14:00
ON029
Bystřice p.H. - Sokol II.Prostějov
16 : 21
2.6. 09:30
ON028
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
20.5. 09:30
ON022
Sokol HC Přerov - Bystřice p.H.
15 : 15
1.5. 10:00
ON016
Sokol HC Přerov - Šumperk
24 : 17
21.4. 09:00
ON011
Šumperk - Sokol II.Prostějov
11 : 26
SL mladší žáci - skupina I.
31.3. 09:20
OU006
V. Bystřice - Zlín "A"
19 : 11
25.3. 10:30
OU002
Zlín "A" - Házená Uničov
16 : 12
SL mladší žáci - skupina II.
20.5. 15:00
OV023
UP HSC Olomouc - Zlín "B"
19 : 9
12.5. 09:00
OV019
Kostelec na Hané - Žeravice
11 : 15
29.4. 09:00
OV014
Kostelec na Hané - Bystřice pod Hostýnem
8 : 15
25.3. 11:30
OV003
Zlín "B" - Kostelec na Hané
12 : 1
SL mladší žáci - skupina III.
5.5. 09:00
OX018
Litovel - Hranice
22 : 24
31.3. 08:00
OX006
Velká Bystřice B - Horka nad Moravou
16 : 25
SL mladší žačky - skupina I.
14.4. 09:00
OY007
Zora Olomouc - Zlín "A"
5 : 16
31.3. 10:40
OY006
V. Bystřice - Zora Olomouc
11 : 7
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
12.11. 11:00
skupina A028
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
9.10. 10:00
skupina A014
Sokol HC Přerov - Šumperk
30 : 15
8.10. 10:00
skupina A013
Litovel - V. Bystřice
18 : 16
1.10. 10:00
skupina A011
Sokol HC Přerov - STM Olomouc
12 : 33
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
6.11. 14:00
OC025
Bystřice p.H. - Luhačovice
9 : 36
23.10. 10:30
OC021
Hranice - Napajedla
25 : 15
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
18.9. 10:00
OD005
DHK Litovel - Zlín "A"
13 : 27
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
15.10. 10:15
OE018
Zora Olomouc - SKH Velká n.V.
35 : 9
24.9. 10:15
OE009
Zora Olomouc - Kunovice
28 : 4
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
8.10. 09:00
OF013
Litovel - UP HSC Olomouc
15 : 21
2.10. 16:00
OF011
Horka nad Moravou - STM Olomouc
15 : 17
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 08:30
OG028
V. Bystřice - Kostelec na Hané
18 : 10
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
6.11. 12:30
OH025
Bystřice pod Hostýnem - Luhačovice
16 : 15
23.10. 09:00
OH021
Hranice - Napajedla
7 : 21
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
12.11. 09:45
OJ028
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.