Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Ženy
27.5. 16:00
NI042
SK Velká Bystřice - Ostrava
26 : 22
13.5. 16:00
NI059
SK Velká Bystřice - Val. Meziříčí
25 : 14
16.10. 16:00
NI021
SK Velká Bystřice - Paskov
22 : 17
28.9. 16:00
NI029
SK Velká Bystřice - Val. Meziříčí
28 : 14
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA158
Bystřice "B" - Zlín B
40 : 36
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 14:00
OA134
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
38 : 26
5.5. 11:30
OA133
Tatran Litovel B - Luhačovice
32 : 26
29.4. 10:30
OA126
Kostelec B - Bystřice "B"
31 : 28
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
31.3. 16:00
OA101
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
6.11. 10:30
OA061
Bystřice "B" - Senice
41 : 39
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
22.10. 15:00
OA046
Droždín - Senice
34 : 26
22.10. 11:30
OA043
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
32 : 33
16.10. 14:00
OA036
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
39 : 24
8.10. 11:30
OA030
Tatran Litovel B - Zlín B
21 : 31
28.9. 14:00
OA078
SK Velká Bystřice B - Uničov B
31 : 25
25.9. 10:30
OA021
Dřevohostice - Bystřice "B"
17 : 19
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
3.9. 10:30
OA075
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
Středomoravská liga mladší dorost
21.4. 13:30
OOL023
Senice na Hané - TJ Šumperk
17 : 38
21.4. 12:00
OOL022
Nové Bránice - Senice na Hané
22 : 14
21.4. 10:30
OOL021
TJ Šumperk - Nové Bránice
22 : 19
SL starší žáci - skupina I.
5.5. 10:00
OM018
Litovel - Hranice
21 : 20
31.3. 12:00
OM006
V. Bystřice - Zlín
22 : 13
25.3. 09:00
OM002
Zlín - Luhačovice
10 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.