Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vladimír Nastoupil
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
23.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Ženy
27.5. 16:00
NI042
SK Velká Bystřice - Ostrava
26 : 22
13.5. 16:00
NI059
SK Velká Bystřice - Val. Meziříčí
25 : 14
16.10. 16:00
NI021
SK Velká Bystřice - Paskov
22 : 17
28.9. 16:00
NI029
SK Velká Bystřice - Val. Meziříčí
28 : 14
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA158
Bystřice "B" - Zlín B
40 : 36
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 14:00
OA134
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
38 : 26
5.5. 11:30
OA133
Tatran Litovel B - Luhačovice
32 : 26
29.4. 10:30
OA126
Kostelec B - Bystřice "B"
31 : 28
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
31.3. 16:00
OA101
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
6.11. 10:30
OA061
Bystřice "B" - Senice
41 : 39
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
22.10. 15:00
OA046
Droždín - Senice
34 : 26
22.10. 11:30
OA043
Tatran Litovel B - SK Velká Bystřice B
32 : 33
16.10. 14:00
OA036
SK Velká Bystřice B - Kostelec B
39 : 24
8.10. 11:30
OA030
Tatran Litovel B - Zlín B
21 : 31
28.9. 14:00
OA078
SK Velká Bystřice B - Uničov B
31 : 25
25.9. 10:30
OA021
Dřevohostice - Bystřice "B"
17 : 19
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
3.9. 10:30
OA075
Kostelec B - Zlín B
31 : 25
Středomoravská liga mladší dorost
21.4. 13:30
OOL023
Senice na Hané - TJ Šumperk
17 : 38
21.4. 12:00
OOL022
Nové Bránice - Senice na Hané
22 : 14
21.4. 10:30
OOL021
TJ Šumperk - Nové Bránice
22 : 19
SL starší žáci - skupina I.
5.5. 10:00
OM018
Litovel - Hranice
21 : 20
31.3. 12:00
OM006
V. Bystřice - Zlín
22 : 13
25.3. 09:00
OM002
Zlín - Luhačovice
10 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.