Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Zdenek Teller
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1946
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.3.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jihomoravská liga mužů
2.6. 16:00
LA065
Nové Bránice - D. Cerekev
25 : 21
1.6. 18:45
LA063
Brno B - Brno IV
32 : 22
27.5. 14:00
LA056
Újezd u Brna - D. Cerekev
23 : 29
20.5. 17:00
LA069
Brno IV - HK Ivančice B
22 : 23
19.5. 17:00
LA067
D. Cerekev - Tišnov
23 : 22
12.5. 00:00
LA049
SK Kuřim B - Tišnov
21 : 27
6.5. 14:00
LA086
Újezd u Brna - Brno B
21 : 25
28.4. 14:00
LA082
Juliánov - Bohunice B
38 : 16
15.4. 17:00
LA072
Brno IV - SK Kuřim B
25 : 21
14.4. 19:00
LA074
Brno B - D. Cerekev
36 : 25
14.4. 13:00
LA071
Juliánov - Újezd u Brna
35 : 28
1.4. 17:00
LA053
Tišnov - Juliánov
28 : 35
27.11. 10:30
LA009
Nové Bránice - Brno IV
29 : 21
13.11. 18:30
LA032
Brno B - Nové Bránice
34 : 27
30.10. 14:00
LA026
Újezd u Brna - Juliánov
23 : 27
21.10. 18:45
LA023
Brno B - Bohunice B
31 : 29
16.10. 15:00
LA017
Juliánov - HK Ivančice B
32 : 25
1.10. 14:00
LA006
Újezd u Brna - HK Ivančice B
19 : 27
29.9. 17:00
LA035
Juliánov - Brno IV
34 : 34
25.9. 18:00
LA005
Brno B - HK Ivančice B
31 : 28
25.9. 10:30
LA003
Nové Bránice - Juliánov
29 : 26
24.9. 17:00
LA002
D. Cerekev - Brno IV
27 : 20
18.9. 17:00
LA040
Tišnov - Brno B
29 : 32
11.9. 15:00
LA043
SK Kuřim B - Nové Bránice
25 : 24
Divize mužů
19.11. 14:00
LB022
SHC Maloměřice B - Bystřice n.P.
19 : 22
23.10. 11:00
LB014
Hostěrádky - Bystřice n.P.
26 : 23
9.10. 11:00
LB009
Hostěrádky - Třešť
19 : 12
11.9. 17:00
LB030
SK Kuřim C - Třešť
24 : 22
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.11. 16:40
LC026
D. Cerekev - Kostelec n.H.
16 : 25
6.11. 15:20
LC027
HK Ivančice - Kostelec n.H.
26 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.