Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF128
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
5.5. 15:00
AF116
MHK Karviná - Vsetín
23 : 20
15.4. 17:00
AF098
Zubří B - Holešov
30 : 30
25.3. 10:00
AF095
Holešov - Přerov "B"
30 : 23
17.3. 15:30
AF088
Rožnov p/R - Olomouc
27 : 19
3.3. 18:00
AF077
Trnávka - Olomouc
21 : 25
27.11. 18:00
AF049
Rožnov p/R - Ostrava
25 : 32
22.10. 15:30
AF027
Rožnov p/R - Napajedla
28 : 31
16.10. 17:00
AF024
L.Zubří - Trnávka
24 : 25
2.10. 17:00
AF008
Zubří B - Vsetín
32 : 29
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG125
Karviná - Dukla
23 : 26
15.4. 15:00
AG098
Zubří - Frýdek-Místek
23 : 35
11.3. 11:00
AG104
Kopřivnice - Náchod
34 : 20
25.2. 14:00
AG072
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
10.12. 10:00
AG065
Frýdek-Místek - Zlín
25 : 18
8.10. 12:30
AG018
Karviná - Zubří
28 : 35
2.10. 15:00
AG008
Zubří - Talent Plzeň
33 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:30
AI128
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
17.3. 11:30
AI088
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ125
Karviná - Dukla
37 : 34
15.4. 13:00
AJ098
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 24
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
25.2. 16:00
AJ072
Karviná - Talent Plzeň
27 : 31
10.12. 12:00
AJ065
Frýdek-Místek - Lovosice
32 : 29
8.10. 14:30
AJ018
Karviná - Zubří
31 : 22
2.10. 13:00
AJ008
Zubří - Talent Plzeň
27 : 39
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 11:30
AL128
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
17.3. 13:30
AL088
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.