Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
1.liga starších dorostenců
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
15.10. 13:00
AU030
Zlín - S.Vršovice
40 : 33
1.liga mladších dorostenek M
6.5. 10:30
AX125
Poruba - Karviná
28 : 21
14.4. 16:00
AX107
Otrokovice - Zlín
24 : 27
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.