Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
1.liga starších dorostenců
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
15.10. 13:00
AU030
Zlín - S.Vršovice
40 : 33
1.liga mladších dorostenek M
6.5. 10:30
AX125
Poruba - Karviná
28 : 21
14.4. 16:00
AX107
Otrokovice - Zlín
24 : 27
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.