Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5.5. 15:00
OA130
Droždín - Uničov B
27 : 23
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
13.11. 15:00
OA069
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 33
9.10. 10:30
OA035
Bystřice "B" - Kostelec B
40 : 28
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 14:00
OA022
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
31 : 34
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
9.10. 12:30
OC015
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
8.10. 14:30
OG014
Žeravice B - Zlín "B"
10 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
9.10. 09:00
OH015
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
11 : 17
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.