Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5.5. 15:00
OA130
Droždín - Uničov B
27 : 23
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
13.11. 15:00
OA069
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 33
9.10. 10:30
OA035
Bystřice "B" - Kostelec B
40 : 28
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 14:00
OA022
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
31 : 34
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
9.10. 12:30
OC015
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
8.10. 14:30
OG014
Žeravice B - Zlín "B"
10 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
9.10. 09:00
OH015
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
11 : 17
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.