Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Středomoravská liga muži
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
20.5. 10:30
OA142
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5.5. 15:00
OA130
Droždín - Uničov B
27 : 23
15.4. 10:30
OA107
Senice - Luhačovice
31 : 26
24.3. 10:30
OA096
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
13.11. 15:00
OA069
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 33
9.10. 10:30
OA035
Bystřice "B" - Kostelec B
40 : 28
8.10. 16:00
OA032
Žeravice - Uničov B
12 : 17
2.10. 14:00
OA022
SK Velká Bystřice B - Bystřice "B"
31 : 34
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
9.10. 12:30
OC015
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
8.10. 14:30
OG014
Žeravice B - Zlín "B"
10 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
9.10. 09:00
OH015
Bystřice pod Hostýnem - Napajedla
11 : 17
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Litovel
24 : 17
video
online
STM Olomouc - Sokol II.Prostějov
28 : 21
video
online
Šumperk - Sokol HC Přerov
15 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol II.Prostějov
10
8
0
2
245 : 190
16
2
STM Olomouc
10
8
0
2
272 : 161
14
3
V. Bystřice
10
6
0
4
232 : 173
12
4
Litovel
10
6
0
4
258 : 163
12
5
Sokol HC Přerov
10
2
0
8
152 : 260
4
6
Šumperk
10
0
0
10
94 : 306
0
Tabulka střelců
Petr Vařeka
Tatran Litovel
84
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
81
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
10
Petr Vařeka
Tatran Litovel
6
Václav Punčochář
Sokol HC Přerov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
20
Adam Talla
Sokol HC Přerov
18
Petr Vařeka
Tatran Litovel
16
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.