Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Arnošt Kramoliš
Mateřský klub
TJ Rožnov p.R.
Rok narození
1963
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF123
Polanka - L.Zubří
35 : 24
6.5. 17:00
AF118
L.Zubří - Zubří B
23 : 23
15.4. 11:00
AF099
Přerov "B" - Olomouc
23 : 29
14.4. 15:30
AF100
Vsetín - Napajedla
29 : 31
25.3. 17:00
AF096
Polanka - Zubří B
25 : 22
11.3. 17:00
AF079
Ostrava - L.Zubří
31 : 19
4.3. 17:30
AF074
Vsetín - Zubří B
25 : 34
11.12. 17:00
AF063
Zubří B - MHK Karviná
34 : 25
4.12. 17:00
AF057
L.Zubří - Polanka
25 : 23
6.11. 15:00
AF043
Ostrava - Holešov
22 : 32
22.10. 15:00
AF026
MHK Karviná - L.Zubří
26 : 24
16.10. 17:00
AF020
Polanka - Přerov "B"
31 : 23
24.9. 13:30
AF006
Vsetín - Přerov "B"
31 : 26
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:30
AG122
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 16
11.3. 15:00
AG079
Ostrava - Zlín
29 : 23
11.12. 15:00
AG063
Zubří - Dukla
24 : 25
20.11. 15:00
AG043
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 26
29.10. 11:00
AG032
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 34
2.liga starších dorostenců M
13.5. 15:15
AI123
Polanka - Hranice
20 : 19
15.4. 09:00
AI099
Přerov - Olomouc
25 : 25
25.3. 15:15
AI096
Polanka - SK Kuřim
39 : 15
4.3. 15:30
AI074
Vsetín - SK Kuřim
36 : 29
16.10. 15:15
AI020
Polanka - Přerov
42 : 11
24.9. 11:30
AI006
Vsetín - Přerov
31 : 21
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:30
AJ122
Frýdek-Místek - Strakonice
35 : 23
11.3. 13:00
AJ079
Ostrava - Lovosice
29 : 30
11.12. 13:00
AJ063
Zubří - Dukla
32 : 22
20.11. 13:00
AJ043
Ostrava - Frýdek-Místek
41 : 24
29.10. 09:00
AJ032
Frýdek-Místek - Zubří
24 : 25
2.liga mladších dorostenců M
13.5. 13:30
AL123
DTJ Polanka - Zlín
17 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.