Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
22.1. 09:00
AZ032
HC Plzeň "A" - Karviná
16 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
30.10. 14:15
LF036
Sokolnice - Juliánov
26 : 32
16.10. 13:30
LF022
Sokolnice - SK Kuřim
22 : 20
2.10. 12:00
LF008
Sokolnice - Ivančice
17 : 42
Jihomoravská liga ml. žáků
30.10. 13:00
LH046
Sokolnice - Juliánov
6 : 9
30.10. 13:00
LH046
Sokolnice - Juliánov
5 : 8
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
8 : 4
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
10 : 8
2.10. 13:30
LH011
Sokolnice - Ivančice B
4 : 4
2.10. 13:30
LH011
Sokolnice - Ivančice B
15 : 10
2.10. 10:30
LH010
Sokolnice - Ivančice A
7 : 7
2.10. 10:30
LH010
Sokolnice - Ivančice A
7 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.9. 09:30
LJ027
Hodonín - Měnín
10 : 10
SML Starší žáci
12.5. 13:50
NC101
Vsetín - Polanka
41 : 20
SML Mladší žáci
12.5. 12:30
NE101
Vsetín - Polanka A
29 : 15
Středomoravská liga muži
20.5. 10:30
OA144
Dřevohostice - Senice
26 : 22
8.5. 16:30
OA181
Zlín B - Uničov A
25 : 31
5.5. 16:00
OA132
U.Hradiště - Zlín B
22 : 22
15.4. 10:30
OA112
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
17.11. 10:30
OA068
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
5.11. 16:00
OA057
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
27 : 37
22.10. 10:30
OA045
Žeravice - Zlín B
21 : 31
8.10. 16:00
OA031
U.Hradiště - Senice
28 : 35
28.9. 11:45
OA081
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
10.9. 16:00
OA005
U.Hradiště - Kostelec B
25 : 25
SL starší žáci - skupina I.
1.4. 10:30
OM005
Hranice - Luhačovice
27 : 30
SL starší žáci - skupina II.
7.5. 17:00
ON020
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
5.5. 13:00
ON017
Uherské Hradiště - Bystřice p.H.
24 : 10
14.4. 15:00
ON007
Bystřice p.H. - Sokol HC Přerov
16 : 22
SL starší žačky - skupina I.
29.4. 10:00
OS014
Veselí n.M. - Holečkova
20 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.