Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
Rozpis soutěže
Turnaj Velká n.V.
Turnaj Žeravice
Turnaj Hodonín
Turnaj Velká n.V. II.
Turnaj Žeravice II.
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
22.1. 09:00
AZ032
HC Plzeň "A" - Karviná
16 : 12
Jihomoravská liga st. žáků
30.10. 14:15
LF036
Sokolnice - Juliánov
26 : 32
16.10. 13:30
LF022
Sokolnice - SK Kuřim
22 : 20
2.10. 12:00
LF008
Sokolnice - Ivančice
17 : 42
Jihomoravská liga ml. žáků
30.10. 13:00
LH046
Sokolnice - Juliánov
6 : 9
30.10. 13:00
LH046
Sokolnice - Juliánov
5 : 8
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
8 : 4
16.10. 12:00
LH028
Sokolnice - SK Kuřim
10 : 8
2.10. 13:30
LH011
Sokolnice - Ivančice B
4 : 4
2.10. 13:30
LH011
Sokolnice - Ivančice B
15 : 10
2.10. 10:30
LH010
Sokolnice - Ivančice A
7 : 7
2.10. 10:30
LH010
Sokolnice - Ivančice A
7 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.9. 09:30
LJ027
Hodonín - Měnín
10 : 10
SML Starší žáci
12.5. 13:50
NC101
Vsetín - Polanka
41 : 20
SML Mladší žáci
12.5. 12:30
NE101
Vsetín - Polanka A
29 : 15
Středomoravská liga muži
20.5. 10:30
OA144
Dřevohostice - Senice
26 : 22
8.5. 16:30
OA181
Zlín B - Uničov A
25 : 31
5.5. 16:00
OA132
U.Hradiště - Zlín B
22 : 22
15.4. 10:30
OA112
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
17.11. 10:30
OA068
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
5.11. 16:00
OA057
U.Hradiště - SK Velká Bystřice B
27 : 37
22.10. 10:30
OA045
Žeravice - Zlín B
21 : 31
8.10. 16:00
OA031
U.Hradiště - Senice
28 : 35
28.9. 11:45
OA081
Luhačovice - Kostelec B
29 : 30
10.9. 16:00
OA005
U.Hradiště - Kostelec B
25 : 25
SL starší žáci - skupina I.
1.4. 10:30
OM005
Hranice - Luhačovice
27 : 30
SL starší žáci - skupina II.
7.5. 17:00
ON020
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
5.5. 13:00
ON017
Uherské Hradiště - Bystřice p.H.
24 : 10
14.4. 15:00
ON007
Bystřice p.H. - Sokol HC Přerov
16 : 22
SL starší žačky - skupina I.
29.4. 10:00
OS014
Veselí n.M. - Holečkova
20 : 18
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Turnaj Žeravice II. - 3. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Hodonín
21 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Žeravice
2
1
1
0
44 : 34
3
2
Hodonín
2
1
1
0
40 : 34
3
3
SKH Velká n.V.
2
0
0
2
26 : 42
0
Tabulka střelců
Monika Bajerová
SK Žeravice
68
Magda Kašpárková
SK Žeravice
55
Dominika Váverková
HK Hodonín
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominika Váverková
HK Hodonín
12
Magda Kašpárková
SK Žeravice
5
Monika Bajerová
SK Žeravice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Magda Kašpárková
SK Žeravice
12
Tereza Kosíková
SK Žeravice
6
Hana Čecháková
SK Žeravice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.