Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.3. 15:00
AE077
Prostějov - N.Veselí
27 : 32
19.11. 15:00
AE047
Prostějov - Telnice
36 : 29
30.10. 16:00
AE031
Sokolnice - Kostelec n.H.
20 : 19
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
2.10. 16:00
AE007
Sokolnice - Ivančice
27 : 30
2.liga mužů SM
12.5. 17:30
AF126
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 25
22.4. 17:00
AF107
Olomouc - Zubří B
30 : 29
18.3. 16:00
AF086
Přerov "B" - Polanka
20 : 29
11.12. 17:30
AF062
Přerov "B" - Rožnov p/R
26 : 22
27.11. 17:00
AF054
Holešov - Olomouc
24 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 13:00
AG092
Zlín - Dukla
20 : 27
2.liga starších dorostenců M
12.5. 15:30
AI126
Vsetín - Rožnov p/R
27 : 30
22.4. 11:00
AI107
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
18.3. 14:00
AI086
Přerov - Polanka
14 : 30
3.3. 13:00
AI077
Prostějov - Olomouc
31 : 29
11.12. 15:30
AI062
Přerov - Rožnov p/R
23 : 29
19.11. 13:00
AI047
Prostějov - Vsetín
37 : 30
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 09:00
AL107
STM Olomouc - Brno
30 : 36
25.3. 15:00
AL092
Zlín - Velké Meziříčí
28 : 28
3.3. 17:00
AL077
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
1.12. 19:15
AL057
Zlín - DTJ Polanka
24 : 19
19.11. 17:00
AL047
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
18.2. 15:00
AX070
Kunovice - Karviná
15 : 27
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
Žákovská liga starších žaček
22.1. 17:00
AZ040
H. Brod - Bohunice A
21 : 15
22.1. 16:00
AZ039
Karviná - Zlín "A"
14 : 23
22.1. 13:00
AZ036
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
18 : 18
22.1. 11:00
AZ034
Bohunice A - HC Plzeň "A"
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.