Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.12. 16:00
AE064
Kostelec n.H. - Prostějov
30 : 34
2.liga mužů SM
20.5. 17:00
AF130
Trnávka - Polanka
16 : 32
29.4. 17:00
AF111
Zubří B - Napajedla
31 : 26
21.4. 18:00
AF104
Trnávka - Rožnov p/R
21 : 25
14.4. 15:00
AF102
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
25.3. 17:00
AF094
Olomouc - Vsetín
33 : 28
26.2. 17:00
AF070
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
4.12. 18:00
AF060
Rožnov p/R - Vsetín
27 : 34
12.11. 15:30
AF038
Rožnov p/R - Trnávka
21 : 23
22.10. 18:00
AF025
Trnávka - Ostrava
19 : 22
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
29.4. 15:00
AG111
Zubří - Bohunice
35 : 21
15.4. 15:30
AG099
Karviná - N.Veselí
29 : 17
10.3. 15:00
AG082
Frýdek-Místek - Náchod
36 : 22
26.11. 12:30
AG054
Frýdek-Místek - N.Veselí
40 : 22
2.liga starších dorostenců M
25.3. 15:00
AI094
Olomouc - Vsetín
48 : 25
26.2. 15:15
AI070
Polanka - Litovel
34 : 12
4.12. 14:00
AI060
Rožnov p/R - Vsetín
40 : 32
12.11. 11:30
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
8.10. 16:00
AI018
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
29.4. 13:00
AJ111
Zubří - Strakonice
37 : 27
15.4. 17:30
AJ099
Karviná - N.Veselí
39 : 33
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
26.11. 10:30
AJ054
Frýdek-Místek - N.Veselí
23 : 30
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 13:30
AL070
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4.12. 16:00
AL060
Rožnov - Sokol Telnice
40 : 33
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
SML Muži
6.5. 10:30
NA114
Trnávka B - Klimkovice
16 : 23
16.9. 18:00
NA063
Krmelín - Krmelín B
21 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.