Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.10. 17:00
AE034
Bohunice - Telnice
35 : 26
Český pohár žen
28.9. 13:00
AY022
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 33
Jihomoravská liga mužů
30.10. 17:00
LA028
Bohunice B - HK Ivančice B
19 : 25
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.9. 09:30
LJ027
Hodonín - Měnín
10 : 10
Středomoravská liga muži
12.11. 11:00
OA067
Zlín B - Bystřice "B"
22 : 22
5.11. 10:00
OA059
Luhačovice - Droždín
30 : 40
23.10. 12:30
OA048
Bystřice "B" - Uničov A
29 : 24
4.9. 10:30
OA074
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. 09:00
OE029
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
18.9. 10:45
OE004
Hodonín - Zora Olomouc
16 : 31
18.9. 10:00
OE005
Kunovice - SKH Velká n.V.
21 : 10
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 12:45
OG029
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
17.9. 11:15
OK005
Kunovice - Velká n.V.
6 : 25
Kalendář
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Házená Uničov
28 : 22
video
online
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
video
online
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
10
10
0
0
267 : 160
20
2
Zlín "A"
10
7
1
2
215 : 147
15
3
Házená Uničov
10
5
1
4
192 : 169
11
4
STM Olomouc
10
3
0
7
156 : 210
6
5
Napajedla
10
3
0
7
132 : 194
6
6
Prostějov
10
1
0
9
133 : 215
2
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
76
Tomáš Spurný
SK Velká Bystřice
71
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Krajča
HC Zlín "A"
8
Jiří Běhálek
SK Velká Bystřice
8
Tomáš Kršek
Házená Uničov
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Havel
Sokol II.Prostějov
10
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
8
Dominik Tkadleček
SK Velká Bystřice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.