Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.10. 17:00
AE034
Bohunice - Telnice
35 : 26
Český pohár žen
28.9. 13:00
AY022
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 33
Jihomoravská liga mužů
30.10. 17:00
LA028
Bohunice B - HK Ivančice B
19 : 25
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.9. 09:30
LJ027
Hodonín - Měnín
10 : 10
Středomoravská liga muži
12.11. 11:00
OA067
Zlín B - Bystřice "B"
22 : 22
5.11. 10:00
OA059
Luhačovice - Droždín
30 : 40
23.10. 12:30
OA048
Bystřice "B" - Uničov A
29 : 24
4.9. 10:30
OA074
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. 09:00
OE029
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
18.9. 10:45
OE004
Hodonín - Zora Olomouc
16 : 31
18.9. 10:00
OE005
Kunovice - SKH Velká n.V.
21 : 10
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 12:45
OG029
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
17.9. 11:15
OK005
Kunovice - Velká n.V.
6 : 25
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.