Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Daniela Radová
Mateřský klub
DHC Slavia Praha
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
30.10. 17:00
AE034
Bohunice - Telnice
35 : 26
Český pohár žen
28.9. 13:00
AY022
Kunovice - Veselí n.M.
18 : 33
Jihomoravská liga mužů
30.10. 17:00
LA028
Bohunice B - HK Ivančice B
19 : 25
Jihomoravská liga ml. žákyň
18.9. 09:30
LJ027
Hodonín - Měnín
10 : 10
Středomoravská liga muži
12.11. 11:00
OA067
Zlín B - Bystřice "B"
22 : 22
5.11. 10:00
OA059
Luhačovice - Droždín
30 : 40
23.10. 12:30
OA048
Bystřice "B" - Uničov A
29 : 24
4.9. 10:30
OA074
Bystřice "B" - Luhačovice
36 : 24
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
12.11. 09:00
OE029
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
18.9. 10:45
OE004
Hodonín - Zora Olomouc
16 : 31
18.9. 10:00
OE005
Kunovice - SKH Velká n.V.
21 : 10
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 12:45
OG029
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
17.9. 11:15
OK005
Kunovice - Velká n.V.
6 : 25
Kalendář
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - DHK Litovel
35 : 2
video
online
DHK Uherské Hradiště - Zlín "A"
22 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
8
6
1
1
214 : 126
13
2
Zlín "A"
8
6
1
1
214 : 142
13
3
Holečkova
8
4
1
3
183 : 146
9
4
Žeravice
8
2
1
5
188 : 178
5
5
DHK Litovel
8
0
0
8
83 : 290
0
Tabulka střelců
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
82
Magda Kašpárková
SK Žeravice
72
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karolína Žáčková
DHK Zora - Holečkova
17
Natálie Gärtnerová
DHK Uherské Hradiště
16
Veronika Holčíková
HC Zlín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Monika Oravcová
SK Žeravice
14
Magda Kašpárková
SK Žeravice
14
Voktorie Zavadilová
DHK Litovel
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.