Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vojtěch Hejl
UP HSC Olomouc
5
Vojtěch Pospíšil
Sokol Kostelec na Hané
7
Tomáš Turza
TJ Sokol Luhačovice
4
Tomáš Uličník
TJ Sokol Luhačovice
13
Tomáš Hubík
TJ Bystřice pod Hostýnem
15
Tereza Žampachová
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Sebastian Rak
TJ Sokol Luhačovice
12
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Ondřej Karvay
Sokol Kostelec na Hané
32
Ondřej Jonkl
SK Žeravice
33
Nikol Hrabalová
Sokol Kostelec na Hané
1
Miroslav Hluštík
HC Zlín B
11
Michal Zemek
HC Zlín B
3
Michal Galus
UP HSC Olomouc
13
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
28
Matěj Plevák
SK Žeravice
33
Martin Šoman
HC Zlín B
5
Martin Matyska
TJ Bystřice pod Hostýnem
16
Marek Maitner
TJ Bystřice pod Hostýnem
1
Marek Titz
UP HSC Olomouc
39
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
50
Lukáš Herzán
TJ Bystřice pod Hostýnem
1
Lucie Žáková
UP HSC Olomouc
23
Kryštof Kozumplík
HC Zlín B
3
Karel Malovaný
SK Žeravice
7
Jan Rössler
SK Žeravice
2
Jan Ševčík
Sokol Kostelec na Hané
4
Jan Kučera
SK Žeravice
11
Jan Šimek
TJ Bystřice pod Hostýnem
12
Jakub Cápík
TJ Bystřice pod Hostýnem
6
Jakub Zavadil
UP HSC Olomouc
9
Jakub Fiurášek
SK Žeravice
14
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Hana Řezníčková
UP HSC Olomouc
2
František Hubáček
TJ Sokol Luhačovice
1
Filip Havlík
Sokol Kostelec na Hané
1
Filip Horák
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Dušan Knápek
Sokol Kostelec na Hané
2
Dominik Daněk
HC Zlín B
24
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
51
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
video
online
UP HSC Olomouc - Luhačovice
17 : 22
video
online
Bystřice pod Hostýnem - Kostelec na Hané
10 : 0 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
9
0
1
230 : 167
18
2
Žeravice
10
8
1
1
170 : 122
17
3
UP HSC Olomouc
10
4
1
5
150 : 167
9
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
146 : 141
8
5
Zlín "B"
10
4
0
6
126 : 149
6
6
Kostelec na Hané
10
0
0
10
85 : 161
0
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
99
Radek Hromada
SK Žeravice
70
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
68
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alžběta Homolová
UP HSC Olomouc
12
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
11
Michal Nevrla
Sokol Kostelec na Hané
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
22
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
14
David Lefan
HC Zlín B
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.