Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lenka Zavadilová
TJ Jiskra Otrokovice
4
Lucie Zavadilová
HC Zlín "A"
1
Ema Vykoukalová
DHK Zora Olomouc
3
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Magdaléna Vičarová
SK Velká Bystřice
16
Tereza Veselá
DHK Zora Olomouc
11
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
19
Klaudie Tesaříková
DHK Zora Olomouc
1
Veronika Švecová
DHK Litovel
1
Klára Šustrová
HC Zlín "A"
2
Milada Stuchlíková
TJ Jiskra Otrokovice
5
Lenka Sekulová
TJ Jiskra Otrokovice
2
Jarmila Sedláková
HC Zlín "A"
6
Julie Rožková
DHK Litovel
1
Claudie Roupcová
DHK Zora Olomouc
4
Adéla Protivánková
DHK Litovel
1
Marie Popelková
HC Zlín "A"
3
Lucie Polomíková
HC Zlín "A"
17
Adéla Petrlíková
DHK Zora Olomouc
2
Karolína Palacková
SK Velká Bystřice
11
Kamila Olšinová
HC Zlín "A"
4
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Tereza Molnárová
DHK Litovel
1
Lucie Mikulášková
SK Velká Bystřice
15
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
22
Nicola Masarová
HC Zlín "A"
28
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
21
Denisa Loutocká
DHK Zora Olomouc
7
Romana Kutrová
TJ Jiskra Otrokovice
4
Michaela Kubešová
TJ Jiskra Otrokovice
8
Veronika Kristková
DHK Litovel
1
Markéta Konečná
SK Velká Bystřice
1
Simona Konečná
SK Velká Bystřice
1
Monica Janebová
HC Zlín "A"
27
Zuzana Hanačíková
HC Zlín "A"
16
Johana Gazdíková
DHK Zora Olomouc
21
Magdaléna Foretová
DHK Litovel
3
Nikola Fabiánová
DHK Litovel
1
Markéta Dobrovská
DHK Zora Olomouc
3
Hana Černá
DHK Zora Olomouc
6
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Zora Olomouc - Litovel
30 : 0
video
online
V. Bystřice - Zlín "A"
11 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
8
8
0
0
137 : 46
16
2
Zora Olomouc
8
6
0
2
128 : 60
12
3
V. Bystřice
8
3
1
4
88 : 87
7
4
Otrokovice
8
2
1
5
80 : 98
5
5
Litovel
8
0
0
8
9 : 151
0
Tabulka střelců
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
36
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
35
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
34
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Veronika Mikulášková
SK Velká Bystřice
7
Michaela Vachutková
SK Velká Bystřice
4
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Julie Rožková
DHK Litovel
10
Chiara Concolino
DHK Zora Olomouc
8
Kristýna Očenášková
DHK Zora Olomouc
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.