Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
František Kročil
TJ Sokol Luhačovice
14
Martin Kropáč
Sokol Dřevohostice
1
Roman Kufrik
SK Velká Bystřice B
2
Zdeněk Kuchař
Tatran Litovel B
1
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
12
Jiří Lefan
HC Zlín B
3
Tomáš Löffelmann
HC Zlín B
8
Petr Mádr
SK Droždín
1
Robert Mahdal
HC Zlín B
1
Petr Markytán
HC Zlín B
2
David Mikulka
TJ Sokol Luhačovice
1
Tomáš Moskalenko
SK Velká Bystřice B
5
Jakub Mostýn
HC Zlín B
2
Michal Moťka
Senice n.H.
1
Miroslav Nedoma
Senice n.H.
9
Luděk Němec
Senice n.H.
1
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
6
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Tomáš Ondruška
Sokol Dřevohostice
8
Oldřich Opálka
HC Zlín B
2
Ondřej Pavlík
Tatran Litovel B
1
Martin Polešovský
Slávia Uherské Hradiště
1
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
24
Michal Riedinger
Senice n.H.
3
Jan Rob
SK Žeravice
1
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
1
Lukáš Říčař
Sokol Kostelec n.H. B
4
Vladimír Schneider
SK Velká Bystřice B
3
Petr Simon
SK Žeravice
1
Jan Sléha
Tatran Litovel B
10
Jan Smékal
Sokol Kostelec n.H. B
1
Petr Soukup
SK Droždín
11
Milan Spáčil
Tatran Litovel B
1
Martin Steiger
SK Velká Bystřice B
2
Matěj Šenk
Házená Uničov
10
Radovan Šimek
Tatran Litovel B
1
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
5
Petr Šťastný
SK Žeravice
1
Marek Šuba
Tatran Litovel B
1
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.