Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Petr Kocourek
Sokol Kostelec n.H. B
31
Marek Grepl
Sokol Kostelec n.H. B
25
Leoš Pšenčík
Slávia Uherské Hradiště
24
Michal Frébort
Házená Uničov B
22
Pavel Blaha
Slávia Uherské Hradiště
18
Martin Hynek
Senice n.H.
16
Jan Frieb
Házená Uničov
15
Patrik Vybíral
Sokol Dřevohostice
14
Radovan Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
14
František Kročil
TJ Sokol Luhačovice
14
Jan Frieb
Házená Uničov B
14
David Dočkal
Sokol Dřevohostice
14
Jan Vaclach
TJ Bystřice pod Hostýnem B
13
Milan Hiemer
Házená Uničov B
13
Tomáš Vítek
HC Zlín B
12
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
12
Petr Soukup
SK Droždín
11
Matěj Šenk
Házená Uničov
10
Jan Sléha
Tatran Litovel B
10
Miroslav Nedoma
Senice n.H.
9
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
8
Tomáš Ondruška
Sokol Dřevohostice
8
Tomáš Löffelmann
HC Zlín B
8
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
7
Jan Albrecht
Tatran Litovel B
7
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
6
Libor Konečný
HC Zlín B
6
Adam Šrámek
Sokol Dřevohostice
5
Tomáš Moskalenko
SK Velká Bystřice B
5
Roman Hlavinka
Senice n.H.
5
Jan Gottfried
Tatran Litovel B
5
Michal Dvorník
Házená Uničov
5
Jiří Zubík
SK Žeravice
4
Marián Švec
HC Zlín B
4
Lukáš Říčař
Sokol Kostelec n.H. B
4
Radek Zlámalík
Senice n.H.
3
Jiří Vašina
HC Zlín B
3
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.