Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Marek Zubík
Post
Mateřský klub
SK Žeravice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
121
Starty
2.liga starších dorostenců M
19.05. [AI128]
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
7 branek
12.05. [AI125]
Přerov - Litovel
39 : 27
2 branek
05.05. [AI117]
Prostějov - Přerov
25 : 21
1 branek
27.04. [AI112]
Přerov - Hranice
18 : 38
4 branek
15.04. [AI099]
Přerov - Olomouc
25 : 25
6 branek
25.03. [AI095]
Maloměřice - Přerov
21 : 24
3 branek
18.03. [AI086]
Přerov - Polanka
14 : 30
4 branek
11.03. [AI084]
SK Kuřim - Přerov
15 : 23
13 branek
01.03. [AI073]
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
7 branek
25.02. [AI072]
Přerov - Vsetín
21 : 20
4 branek
22.10. [AI029]
Přerov - Maloměřice
17 : 28
6 branek
16.10. [AI020]
Polanka - Přerov
42 : 11
5 branek
08.10. [AI018]
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
3 branek
01.10. [AI007]
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
11 branek
24.09. [AI006]
Vsetín - Přerov
31 : 21
4 branek
Středomoravská liga muži
10.06. [OA162]
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
1 branek
02.06. [OA161]
Žeravice - U.Hradiště
33 : 21
5 branek
26.05. [OA149]
Žeravice - Tatran Litovel B
29 : 28
1 branek
19.05. [OA146]
Žeravice - Luhačovice
31 : 21
3 branek
13.05. [OA136]
Zlín B - Žeravice
37 : 20
1 branek
08.05. [OA177]
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
1 branek
05.05. [OA131]
Žeravice - Senice
34 : 26
4 branek
01.05. [OA175]
Droždín - Žeravice
33 : 22
4 branek
29.04. [OA123]
Uničov B - Žeravice
30 : 18
1 branek
21.04. [OA116]
Žeravice - Uničov A
17 : 25
5 branek
31.03. [OA101]
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
4 branek
02.10. [OA025]
Uničov A - Žeravice
28 : 11
1 branek
28.09. [OA084]
Žeravice - Droždín
21 : 41
4 branek
10.09. [OA006]
Žeravice - Bystřice "B"
30 : 31
3 branek
03.09. [OA071]
Žeravice - SK Velká Bystřice B
24 : 33
3 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.