Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
Rozpis soutěže
jarní část
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Alžběta Klimešová
Post
Mateřský klub
HK Veselí n.M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
29
Počet branek
101
Starty
SL starší žačky - skupina I.
02.06. [OS029]
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
0 branek
01.06. [OS026]
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
0 branek
23.05. [OS018]
Veselí n.M. - DHK Uherské Hradiště
22 : 22
0 branek
19.05. [OS024]
Zora Olomouc - Veselí n.M.
19 : 25
0 branek
01.04. [OS004]
Zlín "B" - Veselí n.M.
13 : 17
1 branek
28.03. [OS003]
DHK Uherské Hradiště - Veselí n.M.
21 : 19
1 branek
SL mladší žačky - skupina I.
02.06. [OY029]
Zora Olomouc - Veselí n.M.
8 : 20
6 branek
26.05. [OY026]
Veselí n.M. - V. Bystřice
21 : 13
4 branek
23.05. [OY018]
Veselí n.M. - Velká n.V.
18 : 22
9 branek
20.05. [OY024]
Hodonín - Veselí n.M.
16 : 10
4 branek
13.05. [OY019]
Veselí n.M. - Zlín "A"
11 : 19
3 branek
29.04. [OY014]
Veselí n.M. - Zora Olomouc
14 : 13
7 branek
21.04. [OY011]
V. Bystřice - Veselí n.M.
11 : 10
4 branek
15.04. [OY009]
Veselí n.M. - Hodonín
8 : 11
4 branek
01.04. [OY004]
Zlín "A" - Veselí n.M.
16 : 9
4 branek
24.03. [OY003]
Velká n.V. - Veselí n.M.
12 : 10
5 branek
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
29.10. [OE023]
Veselí n.M. - SKH Velká n.V.
36 : 8
0 branek
22.10. [OE021]
Zlín "B" - Veselí n.M.
11 : 17
0 branek
16.10. [OE016]
Veselí n.M. - Hodonín
21 : 8
0 branek
25.09. [OE008]
SKH Velká n.V. - Veselí n.M.
6 : 39
1 branek
17.09. [OE006]
Veselí n.M. - Zlín "B"
13 : 13
0 branek
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
23.11. [OK030]
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
10 branek
29.10. [OK023]
Veselí n.M. - Velká n.V.
8 : 7
3 branek
22.10. [OK021]
Zlín "B" - Veselí n.M.
4 : 16
6 branek
16.10. [OK016]
Veselí n.M. - Hodonín
18 : 9
8 branek
08.10. [OK015]
Kunovice - Veselí n.M.
7 : 23
8 branek
25.09. [OK008]
Velká n.V. - Veselí n.M.
14 : 11
4 branek
17.09. [OK006]
Veselí n.M. - Zlín "B"
10 : 4
4 branek
10.09. [OK001]
Hodonín - Veselí n.M.
6 : 15
5 branek
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 12. kolo - výsledky
video
online
Velká Bystřice B - U.Hradiště
16 : 20
video
online
Žeravice B - Hranice
5 : 34
video
online
Horka nad Moravou - Litovel
16 : 9
video
online
STM Olomouc B - Žeravice B
0 : 10 k.
video
online
STM Olomouc B - Hranice
0 : 10 k.
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Horka nad Moravou
12
10
0
2
245 : 164
20
2
U.Hradiště
12
9
0
3
233 : 173
18
3
Litovel
12
7
0
5
195 : 176
14
4
Hranice
12
7
1
4
221 : 176
13
5
Velká Bystřice B
12
5
1
6
237 : 211
11
6
Žeravice B
12
3
0
9
123 : 214
6
7
STM Olomouc B
12
0
0
12
89 : 229
0
Tabulka střelců
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
98
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
85
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Buršík
SK Velká Bystřice B
24
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
13
Pavel Bajer
SK Žeravice B
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kuzma
Slávia Uherské Hradiště
18
Michal Fojtík
TJ STM Olomouc B
12
Radim Hercík
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.