Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jolana Mizerová
Post
Mateřský klub
DHK Uherské Hradiště
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
44
Počet branek
246
Starty
Žákovská liga starších žaček
14.04. [AZ125]
DHK Uherské Hradiště - Zora Olomouc
12 : 23
2 branek
14.04. [AZ124]
Háje - DHK Uherské Hradiště
20 : 21
5 branek
14.04. [AZ121]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
20 : 20
1 branek
25.03. [AZ103]
DHC-SVŠ Plzeň - DHK Uherské Hradiště
11 : 15
5 branek
25.03. [AZ100]
DHK Uherské Hradiště - Písek
15 : 15
2 branek
25.03. [AZ097]
H. Brod - DHK Uherské Hradiště
17 : 20
4 branek
25.03. [AZ095]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
17 : 18
3 branek
03.03. [AZ079]
Zora Olomouc - DHK Uherské Hradiště
10 : 17
3 branek
03.03. [AZ077]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
15 : 9
3 branek
03.03. [AZ074]
DHK Uherské Hradiště - Kobylisy II
19 : 17
3 branek
03.03. [AZ070]
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
12 : 10
4 branek
03.03. [AZ065]
J.Hradec - DHK Uherské Hradiště
11 : 12
4 branek
11.02. [AZ064]
DHK Uherské Hradiště - Hlučín
18 : 14
4 branek
11.02. [AZ061]
Zlín "A" - DHK Uherské Hradiště
18 : 15
5 branek
11.02. [AZ059]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
15 : 14
3 branek
22.01. [AZ019]
Háje - DHK Uherské Hradiště
16 : 14
3 branek
22.01. [AZ016]
DHK Uherské Hradiště - Most
23 : 8
4 branek
22.01. [AZ013]
Písek - DHK Uherské Hradiště
25 : 18
5 branek
22.01. [AZ011]
DHK Uherské Hradiště - DHC Plzeň
19 : 4
5 branek
Finále Žákovské ligy starších žaček
03.06. [AZA015]
DHK Uherské Hradiště - Slavia
20 : 13
9 branek
03.06. [AZA012]
DHK Uherské Hradiště - DHC-SVŠ Plzeň
19 : 19
5 branek
02.06. [AZA009]
Kobylisy II - DHK Uherské Hradiště
20 : 18
4 branek
02.06. [AZA005]
Písek - DHK Uherské Hradiště
17 : 19
6 branek
02.06. [AZA003]
DHK Uherské Hradiště - Háje
18 : 11
7 branek
SML Starší žačky
30.10. [NJ021]
Karviná - L.Zubří
18 : 16
6 branek
23.10. [NJ023]
L.Zubří - HC Ostrava
32 : 14
12 branek
16.10. [NJ026]
Poruba - L.Zubří
15 : 16
11 branek
09.10. [NJ030]
L.Zubří - SK Opava
21 : 14
4 branek
02.10. [NJ015]
SK Opava - L.Zubří
9 : 20
9 branek
28.09. [NJ016]
Hlučín - L.Zubří
17 : 15
10 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
video
online
Hranice - Zlín
22 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
8
8
0
0
245 : 134
16
2
Zlín
8
5
0
3
191 : 166
10
3
Hranice
8
4
0
4
194 : 183
8
4
Napajedla
8
3
0
5
171 : 194
6
5
Bystřice p.H.
8
0
0
8
97 : 221
0
Tabulka střelců
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
79
Adam Rafaj
HC Zlín
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
8
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
4
David Kühr
Slavia Fatra Napajedla
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
10
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
8
Alex Mahdal
HC Zlín
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.