Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Richter
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
15
Počet branek
0
Starty
Středomoravská liga muži
10.06. [OA168]
Uničov B - Uničov A
21 : 29
0 branek
27.05. [OA153]
Uničov B - Kostelec B
35 : 16
0 branek
13.05. [OA138]
Uničov B - Dřevohostice
24 : 24
0 branek
01.05. [OA169]
Uničov B - SK Velká Bystřice B
27 : 33
0 branek
29.04. [OA123]
Uničov B - Žeravice
30 : 18
0 branek
21.04. [OA117]
U.Hradiště - Uničov B
17 : 20
0 branek
15.04. [OA108]
Uničov B - Tatran Litovel B
18 : 27
0 branek
30.10. [OA052]
Uničov B - Bystřice "B"
25 : 17
0 branek
28.10. [OA091]
Uničov B - Senice
33 : 26
0 branek
16.10. [OA039]
Uničov B - Droždín
26 : 27
0 branek
08.10. [OA032]
Žeravice - Uničov B
12 : 17
0 branek
02.10. [OA026]
Uničov B - U.Hradiště
27 : 18
0 branek
24.09. [OA017]
Tatran Litovel B - Uničov B
26 : 23
0 branek
18.09. [OA013]
Uničov B - Luhačovice
29 : 17
0 branek
10.09. [OA002]
Zlín B - Uničov B
22 : 22
0 branek
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.