Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Grepl
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
37
Počet branek
28
Starty
2.liga mužů JM
19.05. [AE130]
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
0 branek
13.05. [AE123]
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 27
0 branek
28.04. [AE110]
Kostelec n.H. - N.Veselí
32 : 31
0 branek
22.04. [AE108]
Maloměřice - Kostelec n.H.
19 : 26
1 branek
15.04. [AE097]
Kostelec n.H. - Sokolnice
26 : 22
0 branek
17.03. [AE086]
Ivančice - Kostelec n.H.
30 : 21
0 branek
11.03. [AE083]
Kostelec n.H. - Telnice
24 : 23
0 branek
26.02. [AE070]
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
19 : 23
0 branek
27.11. [AE053]
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
0 branek
13.11. [AE042]
Kostelec n.H. - Maloměřice
31 : 25
0 branek
30.10. [AE031]
Sokolnice - Kostelec n.H.
20 : 19
0 branek
16.10. [AE020]
Kostelec n.H. - Ivančice
27 : 23
0 branek
09.10. [AE017]
Telnice - Kostelec n.H.
27 : 24
0 branek
02.10. [AE009]
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
0 branek
24.09. [AE004]
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
0 branek
Český pohár mužů
17.09. [AN045]
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
1 branek
Středomoravská liga muži
09.06. [OA166]
Zlín B - Kostelec B
40 : 27
2 branek
03.06. [OA157]
Senice - Kostelec B
37 : 18
1 branek
27.05. [OA153]
Uničov B - Kostelec B
35 : 16
1 branek
20.05. [OA142]
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
1 branek
05.05. [OA127]
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
1 branek
01.05. [OA172]
Kostelec B - Luhačovice
30 : 22
1 branek
29.04. [OA126]
Kostelec B - Bystřice "B"
31 : 28
1 branek
15.04. [OA111]
Kostelec B - Droždín
29 : 37
1 branek
31.03. [OA101]
Žeravice - Kostelec B
22 : 23
0 branek
24.03. [OA096]
Kostelec B - U.Hradiště
26 : 18
0 branek
13.11. [OA066]
Kostelec B - Senice
34 : 34
2 branek
05.11. [OA062]
Kostelec B - Uničov B
19 : 24
0 branek
30.10. [OA051]
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
2 branek
28.10. [OA088]
Kostelec B - Tatran Litovel B
39 : 35
3 branek
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.