Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Tomáš Janků
Post
Mateřský klub
Házená Uničov
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1987
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
92
Starty
Středomoravská liga muži
10.06. [OA168]
Uničov B - Uničov A
21 : 29
6 branek
03.06. [OA155]
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
7 branek
20.05. [OA142]
Kostelec B - Uničov A
24 : 30
5 branek
13.05. [OA139]
Uničov A - Bystřice "B"
30 : 17
4 branek
08.05. [OA181]
Zlín B - Uničov A
25 : 31
7 branek
06.05. [OA129]
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
2 branek
29.04. [OA124]
Uničov A - Droždín
20 : 18
3 branek
15.04. [OA109]
Uničov A - U.Hradiště
23 : 14
4 branek
31.03. [OA103]
Tatran Litovel B - Uničov A
18 : 24
2 branek
25.03. [OA094]
Luhačovice - Uničov A
25 : 26
5 branek
13.11. [OA064]
SK Velká Bystřice B - Uničov A
28 : 26
1 branek
30.10. [OA051]
Uničov A - Kostelec B
29 : 23
5 branek
28.10. [OA090]
Uničov A - Zlín B
20 : 29
2 branek
23.10. [OA048]
Bystřice "B" - Uničov A
29 : 24
1 branek
16.10. [OA038]
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
3 branek
08.10. [OA033]
Droždín - Uničov A
24 : 30
4 branek
02.10. [OA025]
Uničov A - Žeravice
28 : 11
5 branek
28.09. [OA079]
Senice - Uničov A
26 : 32
9 branek
24.09. [OA018]
U.Hradiště - Uničov A
25 : 31
5 branek
18.09. [OA012]
Uničov A - Tatran Litovel B
34 : 27
6 branek
11.09. [OA003]
Uničov A - Luhačovice
33 : 11
1 branek
04.09. [OA077]
Uničov A - Uničov B
17 : 21
5 branek
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
video
online
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
video
online
Luhačovice - U.Hradiště
23 : 10
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín "A"
10
10
0
0
221 : 69
20
2
Napajedla
10
7
1
2
164 : 129
15
3
Luhačovice
10
5
1
4
189 : 145
11
4
Bystřice pod Hostýnem
10
4
0
6
118 : 163
8
5
U.Hradiště
10
2
0
8
103 : 180
4
6
Hranice
10
1
0
9
114 : 223
2
Tabulka střelců
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
95
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
82
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
49
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Jurásek
Slavia Fatra Napajedla
13
Filip Lorenc
Slávia Uherské Hradiště
10
Hynek Kaňa
TJ Bystřice pod Hostýnem
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ivan Jirák
Slavia Fatra Napajedla
14
Jan Kubeša
TJ Cement Hranice
10
David Vítek
TJ Sokol Luhačovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.