Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Milan Ondráš
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.10.2013
Koučovaná utkání
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OU029
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
27.5. 09:30
OU027
Napajedla - Zlín "A"
15 : 20
19.5. 11:45
OU022
STM Olomouc - Zlín "A"
10 : 30
13.5. 10:15
OU021
Zlín "A" - V. Bystřice
20 : 26
6.5. 10:00
OU017
Házená Uničov - Zlín "A"
19 : 19
28.4. 09:30
OU014
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
22.4. 09:00
OU012
Zlín "A" - Napajedla
21 : 12
14.4. 10:15
OU007
Zlín "A" - STM Olomouc
26 : 14
31.3. 09:20
OU006
V. Bystřice - Zlín "A"
19 : 11
25.3. 10:30
OU002
Zlín "A" - Házená Uničov
16 : 12
SL mladší žáci - skupina II.
2.6. 13:30
OV028
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
5.5. 09:00
OV018
Kostelec na Hané - Zlín "B"
7 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 12:45
OG029
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
6.11. 09:00
OG026
Zlín "B" - Senice na Hané
21 : 6
16.10. 09:00
OG018
Zlín "B" - Kostelec na Hané
8 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
13.11. 10:00
OH029
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
6.11. 12:45
OH026
Zlín "A" - Napajedla
15 : 8
30.10. 09:00
OH024
Bystřice pod Hostýnem - Zlín "A"
12 : 25
23.10. 10:15
OH019
Zlín "A" - Luhačovice
22 : 5
16.10. 08:00
OH018
Zlín "A" - U.Hradiště
26 : 5
8.10. 16:15
OH014
Zlín "A" - Hranice
34 : 5
2.10. 13:00
OH011
Napajedla - Zlín "A"
5 : 20
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.