Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Milan Ondráš
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.10.2013
Koučovaná utkání
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 14:00
OU029
Zlín "A" - Prostějov
30 : 12
27.5. 09:30
OU027
Napajedla - Zlín "A"
15 : 20
19.5. 11:45
OU022
STM Olomouc - Zlín "A"
10 : 30
13.5. 10:15
OU021
Zlín "A" - V. Bystřice
20 : 26
6.5. 10:00
OU017
Házená Uničov - Zlín "A"
19 : 19
28.4. 09:30
OU014
Prostějov - Zlín "A"
8 : 22
22.4. 09:00
OU012
Zlín "A" - Napajedla
21 : 12
14.4. 10:15
OU007
Zlín "A" - STM Olomouc
26 : 14
31.3. 09:20
OU006
V. Bystřice - Zlín "A"
19 : 11
25.3. 10:30
OU002
Zlín "A" - Házená Uničov
16 : 12
SL mladší žáci - skupina II.
2.6. 13:30
OV028
Žeravice - Zlín "B"
20 : 13
5.5. 09:00
OV018
Kostelec na Hané - Zlín "B"
7 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
12.11. 12:45
OG029
Zlín "B" - Žeravice B
18 : 12
6.11. 09:00
OG026
Zlín "B" - Senice na Hané
21 : 6
16.10. 09:00
OG018
Zlín "B" - Kostelec na Hané
8 : 12
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
13.11. 10:00
OH029
Hranice - Zlín "A"
10 : 29
6.11. 12:45
OH026
Zlín "A" - Napajedla
15 : 8
30.10. 09:00
OH024
Bystřice pod Hostýnem - Zlín "A"
12 : 25
23.10. 10:15
OH019
Zlín "A" - Luhačovice
22 : 5
16.10. 08:00
OH018
Zlín "A" - U.Hradiště
26 : 5
8.10. 16:15
OH014
Zlín "A" - Hranice
34 : 5
2.10. 13:00
OH011
Napajedla - Zlín "A"
5 : 20
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
video
online
Hranice - Zlín
22 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
8
8
0
0
245 : 134
16
2
Zlín
8
5
0
3
191 : 166
10
3
Hranice
8
4
0
4
194 : 183
8
4
Napajedla
8
3
0
5
171 : 194
6
5
Bystřice p.H.
8
0
0
8
97 : 221
0
Tabulka střelců
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
79
Adam Rafaj
HC Zlín
50
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Petrovčín
TJ Bystřice pod Hostýnem
8
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
4
David Kühr
Slavia Fatra Napajedla
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
10
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
8
Alex Mahdal
HC Zlín
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.