Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Jan Slavík
Mateřský klub
Sokol Písek
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.8.2012
Koučovaná utkání
W.H.I.L.
19.5. 15:00
AP232
Písek - Zlín
34 : 32
12.5. 16:00
AP231
Zlín - Písek
27 : 32
6.5. 15:00
AP209
Písek - Poruba
23 : 32
5.5. 15:00
AP208
Písek - Poruba
27 : 25
29.4. 14:00
AP207
Poruba - Písek
37 : 26
28.4. 18:00
AP206
Poruba - Písek
34 : 26
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
31.3. 18:00
AP170
Písek - Partizánske
33 : 24
14.3. 18:00
AP168
ŠKP Piccard Senec - Písek
25 : 29
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
25.2. 18:00
AP142
J.Hradec - Písek
29 : 36
18.2. 15:00
AP139
Písek - Veselí n.M.
29 : 29
15.2. 18:00
AP063
Nitra-Sereď - Písek
34 : 49
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
28.1. 17:30
AP116
Olomouc - Písek
33 : 30
21.1. 15:00
AP109
Písek - Šaľa
32 : 27
14.1. 17:30
AP103
Michalovce - Písek
38 : 23
7.1. 15:00
AP094
Písek - Poruba
30 : 27
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
10.12. 15:00
AP090
Písek - Zlín
39 : 29
4.12. 16:00
AP079
Partizánske - Písek
35 : 22
20.11. 17:00
AP064
Slavia - Písek
30 : 34
9.11. 18:30
AP051
Písek - J.Hradec
37 : 23
29.10. 17:00
AP048
Veselí n.M. - Písek
31 : 22
12.10. 18:00
AP038
Písek - Most
24 : 24
28.9. 18:00
AP025
Písek - Olomouc
33 : 30
17.9. 18:00
AP018
Šaľa - Písek
32 : 30
10.9. 15:00
AP012
Písek - Michalovce
25 : 28
3.9. 18:00
AP003
Poruba - Písek
41 : 35
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.