Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Marek Šmíd
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.3.2013
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
10.6. 10:00
OA163
U.Hradiště - Droždín
22 : 24
3.6. 10:30
OA160
Droždín - Tatran Litovel B
27 : 24
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 10:30
OA137
Senice - Droždín
29 : 32
8.5. 14:00
OA176
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
5.5. 15:00
OA130
Droždín - Uničov B
27 : 23
13.11. 15:00
OA069
Tatran Litovel B - Droždín
28 : 33
5.11. 10:00
OA059
Luhačovice - Droždín
30 : 40
28.10. 15:00
OA085
Droždín - SK Velká Bystřice B
26 : 31
22.10. 15:00
OA046
Droždín - Senice
34 : 26
16.10. 12:30
OA039
Uničov B - Droždín
26 : 27
8.10. 15:00
OA033
Droždín - Uničov A
24 : 30
28.9. 16:00
OA084
Žeravice - Droždín
21 : 41
24.9. 15:00
OA020
Droždín - Kostelec B
35 : 29
18.9. 10:30
OA009
Bystřice "B" - Droždín
25 : 30
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
3.9. 15:00
OA072
Droždín - U.Hradiště
32 : 20
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.