Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Martin Žůrek
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 26
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
25.3. 17:00
AB096
Jičín "B" - Bystřice p.H.
24 : 27
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 10:30
AB074
Šumperk - Bystřice p.H.
18 : 28
26.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Náchod
26 : 21
11.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Litovel
32 : 18
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
29.10. 17:00
AB032
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
23.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Jičín "B"
30 : 25
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
8.10. 10:30
AB018
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2.10. 10:30
AB008
Bystřice p.H. - Šumperk
27 : 24
24.9. 17:30
AB005
Náchod - Bystřice p.H.
27 : 26
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
10 : 0 k.
video
online
Zlín "B" - Zora Olomouc
14 : 22
video
online
SKH Velká n.V. - Hodonín
12 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zora Olomouc
10
9
0
1
280 : 142
18
2
Veselí n.M.
10
8
1
1
236 : 114
17
3
Zlín "B"
10
6
1
3
182 : 113
13
4
Hodonín
10
4
0
6
173 : 188
8
5
Kunovice
10
2
0
8
105 : 208
4
6
SKH Velká n.V.
10
0
0
10
94 : 305
0
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
69
Natálie Durčáková
DHK Zora Olomouc
69
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
59
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
16
Gabriela Grygarová
DHK Zora Olomouc
7
Karolína Šaňková
HK Hodonín
5
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adéla Kummerová
DHK Zora Olomouc
18
Kristýna Koudelíková
SHK Kunovice
16
Kristýna Grebeníčková
SHK Kunovice
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.