Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Rozpis soutěže
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Juráň
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
9.6. 11:00
OA166
Zlín B - Kostelec B
40 : 27
3.6. 10:30
OA158
Bystřice "B" - Zlín B
40 : 36
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
19.5. 15:00
OA145
Droždín - Zlín B
29 : 24
13.5. 14:30
OA136
Zlín B - Žeravice
37 : 20
8.5. 16:30
OA181
Zlín B - Uničov A
25 : 31
5.5. 16:00
OA132
U.Hradiště - Zlín B
22 : 22
28.4. 13:00
OA121
Zlín B - Tatran Litovel B
35 : 23
22.4. 11:00
OA119
Luhačovice - Zlín B
19 : 27
15.4. 14:00
OA106
SK Velká Bystřice B - Zlín B
30 : 22
1.4. 15:00
OA105
Zlín B - Senice
31 : 25
25.3. 10:30
OA093
Uničov B - Zlín B
23 : 15
12.11. 11:00
OA067
Zlín B - Bystřice "B"
22 : 22
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
30.10. 09:00
OA054
Zlín B - Droždín
35 : 26
28.10. 10:30
OA090
Uničov A - Zlín B
20 : 29
22.10. 10:30
OA045
Žeravice - Zlín B
21 : 31
16.10. 11:00
OA041
Zlín B - U.Hradiště
26 : 24
8.10. 11:30
OA030
Tatran Litovel B - Zlín B
21 : 31
2.10. 14:00
OA028
Zlín B - Luhačovice
34 : 20
25.9. 11:00
OA015
Zlín B - SK Velká Bystřice B
30 : 26
18.9. 10:30
OA014
Senice - Zlín B
32 : 26
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
Tabulka střelců
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
195
Jiří Husička
Senice n.H.
193
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
180
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Nuc
SK Žeravice
46
Petr Wolf
SK Velká Bystřice B
38
Pavel Šváb
SK Droždín
37
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Románek
TJ Bystřice pod Hostýnem B
48
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem B
40
Tomáš Janků
Házená Uničov
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.