Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Janovský
Mateřský klub
Sokol Dřevohostice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.2.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
9.6. 08:30
OA164
Tatran Litovel B - Dřevohostice
35 : 26
3.6. 10:30
OA159
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
20.5. 10:30
OA144
Dřevohostice - Senice
26 : 22
13.5. 12:30
OA138
Uničov B - Dřevohostice
24 : 24
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
1.5. 13:30
OA174
Dřevohostice - U.Hradiště
19 : 14
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
21.4. 10:30
OA098
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
15.4. 10:30
OA112
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
1.4. 10:30
OA099
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
21 : 28
17.11. 10:30
OA068
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
23.10. 10:30
OA047
Dřevohostice - Uničov B
12 : 12
16.10. 10:30
OA038
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
2.10. 17:00
OA023
Kostelec B - Dřevohostice
26 : 15
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
15.9. 10:30
OA073
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.