Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Janovský
Mateřský klub
Sokol Dřevohostice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.2.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
9.6. 08:30
OA164
Tatran Litovel B - Dřevohostice
35 : 26
3.6. 10:30
OA159
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
20.5. 10:30
OA144
Dřevohostice - Senice
26 : 22
13.5. 12:30
OA138
Uničov B - Dřevohostice
24 : 24
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
1.5. 13:30
OA174
Dřevohostice - U.Hradiště
19 : 14
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
21.4. 10:30
OA098
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
15.4. 10:30
OA112
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
1.4. 10:30
OA099
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
21 : 28
17.11. 10:30
OA068
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
23.10. 10:30
OA047
Dřevohostice - Uničov B
12 : 12
16.10. 10:30
OA038
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
2.10. 17:00
OA023
Kostelec B - Dřevohostice
26 : 15
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
15.9. 10:30
OA073
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
Předchozí kola
2.část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
V. Bystřice - Luhačovice
20 : 26
video
online
Zlín - Litovel
16 : 23
video
online
STM Olomouc - Hranice
32 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Luhačovice
10
8
1
1
303 : 215
17
2
STM Olomouc
10
7
1
2
237 : 202
15
3
Litovel
10
6
0
4
227 : 219
12
4
Hranice
10
4
0
6
260 : 255
8
5
V. Bystřice
10
3
0
7
184 : 232
6
6
Zlín
10
1
0
9
176 : 264
-2
Tabulka střelců
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
110
Petr Vařeka
Tatran Litovel
86
Petr Hlaváč
TJ Cement Hranice
82
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Vařeka
Tatran Litovel
14
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
6
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kubeša
TJ Cement Hranice
28
Petr Němec
TJ STM Olomouc
24
Martin Hanzlíček
TJ Cement Hranice
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.