Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Rozpis soutěže
podzimní část
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Petr Janovský
Mateřský klub
Sokol Dřevohostice
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
22.2.2015
Koučovaná utkání
Středomoravská liga muži
9.6. 08:30
OA164
Tatran Litovel B - Dřevohostice
35 : 26
3.6. 10:30
OA159
Dřevohostice - Luhačovice
35 : 14
27.5. 10:30
OA151
Dřevohostice - Zlín B
20 : 18
20.5. 10:30
OA144
Dřevohostice - Senice
26 : 22
13.5. 12:30
OA138
Uničov B - Dřevohostice
24 : 24
8.5. 16:00
OA177
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
6.5. 10:30
OA129
Dřevohostice - Uničov A
22 : 21
1.5. 13:30
OA174
Dřevohostice - U.Hradiště
19 : 14
22.4. 10:30
OA114
Dřevohostice - Kostelec B
21 : 11
21.4. 10:30
OA098
Dřevohostice - Droždín
22 : 31
15.4. 10:30
OA112
Bystřice "B" - Dřevohostice
29 : 21
1.4. 10:30
OA099
Dřevohostice - SK Velká Bystřice B
21 : 28
17.11. 10:30
OA068
Luhačovice - Dřevohostice
29 : 29
5.11. 15:00
OA060
Zlín B - Dřevohostice
29 : 15
30.10. 10:30
OA053
Senice - Dřevohostice
34 : 18
28.10. 10:30
OA086
Dřevohostice - Žeravice
24 : 11
23.10. 10:30
OA047
Dřevohostice - Uničov B
12 : 12
16.10. 10:30
OA038
Uničov A - Dřevohostice
29 : 15
2.10. 17:00
OA023
Kostelec B - Dřevohostice
26 : 15
18.9. 14:00
OA008
SK Velká Bystřice B - Dřevohostice
33 : 15
15.9. 10:30
OA073
Dřevohostice - Tatran Litovel B
23 : 22
10.9. 15:00
OA007
Droždín - Dřevohostice
40 : 22
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Žeravice - Horka nad Moravou
15 : 10
video
online
STM Olomouc - Házená Uničov
16 : 19
video
online
UP HSC Olomouc - Litovel
13 : 18
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Házená Uničov
10
10
0
0
182 : 89
20
2
STM Olomouc
10
7
1
2
156 : 119
15
3
Žeravice
10
4
1
5
139 : 146
9
4
UP HSC Olomouc
10
3
0
7
115 : 185
6
5
Litovel
10
3
0
7
129 : 169
6
6
Horka nad Moravou
10
2
0
8
132 : 145
4
Tabulka střelců
Tomáš Kršek
Házená Uničov
67
Jakub Vaverka
TJ STM Olomouc
58
Vojtěch Vysoudil
Sokol Horka nad Moravou
51
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Hromada
SK Žeravice
5
Petr Štancl
Sokol Horka nad Moravou
4
Tomáš Kršek
Házená Uničov
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kučera
SK Žeravice
12
Jiří Štencl
Tatran Litovel
10
Tomáš Hofírek
TJ STM Olomouc
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.