Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
Rozpis soutěže
jarní část
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Josef Kazík
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1969
Typ licence
Licence C
Platnost licence
30.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mladších dorostenců M
2.10. 14:30
AL012
Napajedla - Zlín
24 : 23
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
SL starší žáci - skupina II.
2.6. 09:30
ON028
Sokol HC Přerov - Napajedla
19 : 24
27.5. 11:00
ON027
Napajedla - Bystřice p.H.
30 : 13
19.5. 13:30
ON023
Šumperk - Napajedla
14 : 38
7.5. 17:00
ON020
Napajedla - Uherské Hradiště
30 : 19
5.5. 10:30
ON018
Sokol II.Prostějov - Napajedla
25 : 19
29.4. 11:00
ON013
Napajedla - Sokol HC Přerov
20 : 21
15.4. 09:30
ON008
Napajedla - Šumperk
29 : 12
1.4. 13:00
ON005
Uherské Hradiště - Napajedla
18 : 27
SL mladší žáci - skupina I.
3.6. 11:00
OU028
STM Olomouc - Napajedla
24 : 7
27.5. 09:30
OU027
Napajedla - Zlín "A"
15 : 20
19.5. 09:00
OU023
V. Bystřice - Napajedla
32 : 13
13.5. 09:30
OU020
Napajedla - Házená Uničov
20 : 13
5.5. 09:30
OU018
Prostějov - Napajedla
15 : 11
29.4. 09:30
OU013
Napajedla - STM Olomouc
19 : 12
22.4. 09:00
OU012
Zlín "A" - Napajedla
21 : 12
15.4. 11:00
OU008
Napajedla - V. Bystřice
11 : 29
1.4. 10:00
OU005
Házená Uničov - Napajedla
18 : 11
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
13.11. 11:00
OC030
Napajedla - Bystřice p.H.
37 : 21
6.11. 11:30
OC026
Zlín - Napajedla
26 : 21
23.10. 10:30
OC021
Hranice - Napajedla
25 : 15
16.10. 10:15
OC016
Luhačovice - Napajedla
35 : 16
9.10. 12:30
OC015
Bystřice p.H. - Napajedla
13 : 17
2.10. 09:00
OC011
Napajedla - Zlín
17 : 23
18.9. 10:30
OC006
Napajedla - Hranice
28 : 22
11.9. 10:30
OC001
Napajedla - Luhačovice
20 : 29
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
13.11. 09:30
OH030
Napajedla - Bystřice pod Hostýnem
21 : 10
6.11. 12:45
OH026
Zlín "A" - Napajedla
15 : 8
23.10. 09:00
OH021
Hranice - Napajedla
7 : 21
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
video
online
Zlín "B" - DHK Uherské Hradiště
34 : 30
video
online
Zlín "A" - Zora Olomouc
19 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
DHK Uherské Hradiště
10
8
1
1
223 : 187
17
2
Zlín "B"
10
8
0
2
231 : 187
16
3
Veselí n.M.
10
6
2
2
215 : 179
14
4
Holečkova
10
3
2
5
193 : 191
8
5
Zlín "A"
10
1
1
8
177 : 228
3
6
Zora Olomouc
10
1
0
9
163 : 230
2
Tabulka střelců
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
93
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
73
Jolana Mizerová
DHK Uherské Hradiště
64
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jana Šustková
HK Veselí n.M.
21
Karolína Žáčková
DHK Zora Olomouc
18
Michaela Chlandová
DHK Zora - Holečkova
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Barbora Vaňková
DHK Zora Olomouc
20
Veronika Andrýsková
DHK Uherské Hradiště
14
Veronika Holčíková
HC Zlín
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.