Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
1.10. 13:00
AT008
V. Meziříčí - Veselí B
20 : 29
24.9. 16:30
AT006
Veselí B - Bohunice
26 : 23
17.9. 11:30
AT001
Veselí B - Olomouc
12 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
22.4. 16:00
AX111
Zlín - Veselí n.M.
27 : 25
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
11.12. 17:00
AX066
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 32
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
6.11. 12:00
AX040
Poruba - Veselí n.M.
25 : 27
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
1.10. 11:00
AX014
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 38
24.9. 15:00
AX012
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 35
17.9. 13:00
AX001
Veselí n.M. - HK Hodonín
40 : 19
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
Další
Předchozí kola
jaro - 26. kolo - výsledky
video
online
Senice - Uničov B
26 : 26
video
online
Tatran Litovel B - Kostelec B
33 : 30
video
online
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
video
online
Žeravice - Dřevohostice
21 : 15
video
online
U.Hradiště - Bystřice "B"
27 : 28
video
online
Zlín B - Uničov A
25 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
SK Velká Bystřice B
24
20
0
4
806 : 597
40
2
Uničov A
24
18
0
6
648 : 525
36
3
Droždín
24
18
0
6
737 : 633
36
4
Bystřice "B"
24
16
2
6
727 : 685
34
5
Zlín B
24
13
3
8
672 : 589
29
6
Uničov B
24
12
4
8
586 : 535
28
7
Tatran Litovel B
24
11
0
13
670 : 673
22
8
Senice
24
10
2
12
704 : 709
22
9
Kostelec B
24
9
2
13
637 : 723
20
10
Dřevohostice
24
8
3
13
497 : 575
19
11
U.Hradiště
24
5
3
16
546 : 634
13
12
Žeravice
24
5
0
19
554 : 684
10
13
Luhačovice
24
1
1
22
552 : 774
3
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.