Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Rozpis soutěže
jarní část
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
1.10. 13:00
AT008
V. Meziříčí - Veselí B
20 : 29
24.9. 16:30
AT006
Veselí B - Bohunice
26 : 23
17.9. 11:30
AT001
Veselí B - Olomouc
12 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
22.4. 16:00
AX111
Zlín - Veselí n.M.
27 : 25
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
11.12. 17:00
AX066
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 32
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
6.11. 12:00
AX040
Poruba - Veselí n.M.
25 : 27
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
1.10. 11:00
AX014
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 38
24.9. 15:00
AX012
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 35
17.9. 13:00
AX001
Veselí n.M. - HK Hodonín
40 : 19
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
Další
Předchozí kola
jarní část - odvety - 10. kolo - výsledky
video
online
Kunovice - Zlín C
2 : 16
video
online
Žeravice - Otrokovice
14 : 25
video
online
Litovel - Zlín "B"
6 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Otrokovice
10
9
0
1
191 : 86
18
2
Zlín "B"
10
9
0
1
169 : 86
18
3
Zlín C
10
6
0
4
133 : 87
12
4
Žeravice
10
3
0
7
98 : 154
6
5
Kunovice
10
2
0
8
78 : 173
4
6
Litovel
10
1
0
9
73 : 156
2
Tabulka střelců
Klára Vojáčková
TJ Jiskra Otrokovice
53
Michaela Majzlíková
TJ Jiskra Otrokovice
40
Natálie Herbočková
HC Zlín C
38
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Renáta Čecháková
SK Žeravice
6
Adéla Velková
SK Žeravice
5
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
8
Sarah Opravilová
SHK Kunovice
6
Veronika Švecová
DHK Litovel
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.