Středomoravský svaz házené
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Středomoravská liga muži
Středomoravská liga mladší dorost
SL starší žáci - skupina I.
SL starší žáci - skupina II.
SL starší žačky - skupina I.
SL starší žačky- skupina II
SL mladší žáci - skupina I.
SL mladší žáci - skupina II.
SL mladší žáci - skupina III.
SL mladší žačky - skupina I.
SL mladší žačky - skupina II.
Středomoravská liga starší žáci - skupina A
Středomoravská liga starší žáci - skupina B
Středomoravská liga starší žačky - skupina A
Středomoravská liga starší žačky - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina A
Středomoravská liga mladší žáci - skupina B
Středomoravská liga mladší žáci - skupina C
Středomoravská liga mladší žačky - skupina A
Středomoravská liga mladší žačky - skupina B
Rozpis soutěže
podzimní část
Krajské školní ligy
Renata Motalová
Mateřský klub
HC Britterm Veselí n.M.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.8.2013
Koučovaná utkání
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
12.11. 11:15
AT023
Veselí B - V. Meziříčí
33 : 24
8.10. 12:30
AT011
Veselí B - Karviná
21 : 26
1.10. 13:00
AT008
V. Meziříčí - Veselí B
20 : 29
24.9. 16:30
AT006
Veselí B - Bohunice
26 : 23
17.9. 11:30
AT001
Veselí B - Olomouc
12 : 20
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
22.4. 16:00
AX111
Zlín - Veselí n.M.
27 : 25
15.4. 12:45
AX106
Veselí n.M. - Poruba
26 : 27
1.4. 17:00
AX100
Bohunice - Veselí n.M.
18 : 25
24.3. 09:00
AX067
HK Hodonín - Veselí n.M.
23 : 34
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
11.3. 16:00
AX089
Karviná - Veselí n.M.
16 : 33
3.3. 10:30
AX080
Veselí n.M. - V. Meziříčí
37 : 19
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
11.12. 17:00
AX066
Otrokovice - Veselí n.M.
28 : 32
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
12.11. 13:00
AX045
Veselí n.M. - Zlín
24 : 26
6.11. 12:00
AX040
Poruba - Veselí n.M.
25 : 27
28.10. 12:30
AX034
Veselí n.M. - Bohunice
28 : 16
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
8.10. 14:00
AX023
Veselí n.M. - Karviná
29 : 10
1.10. 11:00
AX014
V. Meziříčí - Veselí n.M.
28 : 38
24.9. 15:00
AX012
Veselí n.M. - Olomouc
27 : 35
17.9. 13:00
AX001
Veselí n.M. - HK Hodonín
40 : 19
SL starší žačky - skupina I.
2.6. 10:15
OS029
Holečkova - Veselí n.M.
19 : 19
1.6. 16:30
OS026
Veselí n.M. - Zlín "A"
25 : 17
Další
Předchozí kola
2.část - 10. kolo - výsledky
video
online
Velká n.V. - Hodonín
8 : 15
video
online
Veselí n.M. - Kunovice
28 : 5
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Veselí n.M.
8
7
0
1
129 : 56
14
2
Velká n.V.
8
6
0
2
134 : 76
12
3
Hodonín
8
4
0
4
82 : 107
8
4
Zlín "B"
8
3
0
5
72 : 90
6
5
Kunovice
8
0
0
8
59 : 147
0
Tabulka střelců
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
48
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
30
Hana Lapšanská
SKH Velká n.V.
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Kateřina Klimešová
HK Veselí n.M.
4
Kateřina Trýsková
SKH Velká n.V.
3
Michaela Plachá
HC Zlín B
3
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lucie Čižková
SHK Kunovice
6
Natálie Palčíková
SHK Kunovice
4
Eliška Bučková
HK Hodonín
4
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.